SDI tanieje!

Telekomunikacja Polska poinformowała o planach obniżenia o 20% cen dostępu do Internetu w ramach usługi SDI. Od 1 marca za miesięczny abonament zapłacić trzeba będzie 109 zł; dodatkowo, operator przygotował promocję dla nowych użytkowników - osoby, które zamówią usługę do 30 kwietnia, za instalację zapłacą 1,07 zł.

W ramach usługi SDI TP użytkownik może korzystać z nielimitowanego dostępu do Internetu z prędkością do 115 kb/s. Co ważne, użytkownik otrzymuje również stały adres IP. SDI pozwala na jednoczesne surfowanie po sieci i korzystanie z telefonu.

Usługa wydaje się podobna do nowej wersji Neostrady (więcej informacji:http://www.pcworld.pl/news/63397.html ), w ramach której TP S.A. oferuje łącze o przepustowości 128 kb/s (download) za 99 zł. Różnica polega na tym, że w SDI użytkownik otrzymuje stały numer IP (w Neostradzie jest on przydzielany dynamicznie), a dodatkowo w Neostradzie obowiązuje limit pobieranych danych (do 5 GB miesięcznie - po jego przekroczeniu ograniczany jest transfer).

Usługę SDI TP można zamówić w Telepunkcie lub Punkcie sprzedaży TP. Więcej informacji można uzyskać w serwisiehttp://www.telekomunikacja.pl lub za pośrednictwem infolinii 0 801 321 123.