SEO dla niecierpliwych - darmowe szkolenie przez internet

Głównym źródłem ruchu na typowej stronie WWW są wyniki wyszukiwania, więc pozycja w takich wynikach staje się kluczowa dla każdego webmastera. Bezpłatne e-seminarium organizowane przez PC World i K2 Search pozwoli ci szybko i w logiczny sposób poukładać dostępną wiedzę o SEO, czyli pozycjonowaniu stron w sieci.

Co to jest SEO? - na to i wiele innych pytań dotyczących optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych odpowie Marcin Kordowski, specjalista SEO w K2 Search. Człowiek, który poprowadził już kilkadziesiąt kampanii dla firm z branży finansowej, ubezpieczeniowej, budowlanej czy farmaceutycznej. Propagujący dozwolone techniki pozycjonowania - tzw. "White Hat", ale znający też tajniki Black SEO, czyli ciemnej strony mocy.

SEO dla niecierpliwych - darmowe szkolenie przez internet

Szkolenie poprowadzi Marcin Kordowski, SEO Manager w firmie K2 Search.

Szkolenie pt. SEO dla niecierpliwych rozpocznie się 23 września 2011 o godzinie 10:00. Już dziś możliwa jest rejestracja na stronie e-seminarium. Udział w wirtualnym spotkaniu jest w pełni darmowy. Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy komputer, przeglądarka internetowa i dostęp do sieci (szczegółowe informacje otrzymasz po rejestracji).

E-seminarium to niezwykle nowoczesna forma szkolenia. Specjalny czat umożliwi błyskawiczne zadawanie pytań prowadzącemu. Wśród poruszanej tematyki główną część stanowić będzie model OxTxL, czyli trzy elementy udanej kampanii SEO: optymalizacja serwisu, budowa i optymalizacja treści oraz linkowanie.

Więcej infomacji: SEO dla niecierpliwych


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: