SKTools 4.4 - przyspiesz i optymalizuj komórkę Windows Mobile

SKTools 4.4 to uniwersalne narzędzie diagnostyczne, konfiguracyjne, optymalizacyjne i naprawcze dla każdego użytkownika telefonu z Windows Mobile. SKTools umożliwia czyszczenie rejestru, wykrywanie zduplikowanych plików, zwolnienie zajętej pamięci RAM czy stworzenie kopii zapasowej palmofonu.

SKTools 4.4 - przyspiesz i optymalizuj komórkę Windows Mobile

SKTools 4.4 to zestaw aplikacji do optymalizacji Windows Mobile

SKTools 4.4 potrafi oczyścić rejestr ze zbędnych i nieprawidłowych wpisów, wykryje duplikaty na liście plików, kontaktów i zadań, ułatwi proces backupu, pozwoli na wygodne zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami, wtyczkami ekranu dzisiaj oraz wirtualnymi klawiaturami.

Pobierz: SKTools 4.4 VGA/WVGA (nowsze urządzenia z Windows Mobile, w tym HTC Touch HD, Touch Diamond2, Sony Xperia X1 i in.)

Pobierz: SKTools 4.4 QVGA/WQVGA (starsze smartfony z Windows Mobile)

Warte zaznaczenia jest to, że jedna z wielu funkcji SKTools umożliwia utworzenie pliku instalacyjnego (.cab) z uprzednio zainstalowanej aplikacji, jak i edycję tychże plików.

Rozbudowany system wszechstronnej obsługi rejestru gwarantuje, że będzie on przez cały czas w dobrym stanie, zapewniając jego bezproblemowe działanie. Moduł optymalizacji systemu można dostosować zależnie od naszych potrzeb - od większej pojemności RAM po maksymalną wydajność.

Narzędzie internetowe obsługuje m.in. skanowanie portów, odczytywanie nagłówków HTTP, pingowanie, trace-routing.

W przypadku braku miejsca na wbudowanej pamięci na nowe aplikacje, SKTools daje możliwość bezpiecznego przeniesienia wybranych programów w inne miejsca lub na zewnętrzną kartę pamięci.

Cena: 19,99 dolarów