SKTools 4.4 - przyspiesz i optymalizuj komórkę Windows Mobile

SKTools 4.4 to uniwersalne narzędzie diagnostyczne, konfiguracyjne, optymalizacyjne i naprawcze dla każdego użytkownika telefonu z Windows Mobile. SKTools umożliwia czyszczenie rejestru, wykrywanie zduplikowanych plików, zwolnienie zajętej pamięci RAM czy stworzenie kopii zapasowej palmofonu.

SKTools 4.4 to zestaw aplikacji do optymalizacji Windows Mobile

SKTools 4.4 to zestaw aplikacji do optymalizacji Windows Mobile

SKTools 4.4 potrafi oczyścić rejestr ze zbędnych i nieprawidłowych wpisów, wykryje duplikaty na liście plików, kontaktów i zadań, ułatwi proces backupu, pozwoli na wygodne zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami, wtyczkami ekranu dzisiaj oraz wirtualnymi klawiaturami.

Pobierz: SKTools 4.4 VGA/WVGA (nowsze urządzenia z Windows Mobile, w tym HTC Touch HD, Touch Diamond2, Sony Xperia X1 i in.)

Pobierz: SKTools 4.4 QVGA/WQVGA (starsze smartfony z Windows Mobile)

Warte zaznaczenia jest to, że jedna z wielu funkcji SKTools umożliwia utworzenie pliku instalacyjnego (.cab) z uprzednio zainstalowanej aplikacji, jak i edycję tychże plików.

Rozbudowany system wszechstronnej obsługi rejestru gwarantuje, że będzie on przez cały czas w dobrym stanie, zapewniając jego bezproblemowe działanie. Moduł optymalizacji systemu można dostosować zależnie od naszych potrzeb - od większej pojemności RAM po maksymalną wydajność.

Narzędzie internetowe obsługuje m.in. skanowanie portów, odczytywanie nagłówków HTTP, pingowanie, trace-routing.

W przypadku braku miejsca na wbudowanej pamięci na nowe aplikacje, SKTools daje możliwość bezpiecznego przeniesienia wybranych programów w inne miejsca lub na zewnętrzną kartę pamięci.

Cena: 19,99 dolarów