SMPlayer po polsku

W najnowszej wersji SMPlayer pojawiło się tłumaczenie interfejsu na język niemiecki i polski. Dodatkowo wprowadzono kilka poprawek dotyczących ustawień programu.

SMPlayer po polsku

SMPlayer

SMPlayer 0.3.20 jest w rzeczywistości nowym, funkcjonalnym interfejsem graficznym odtwarzacza MPlayer. Posiada większość funkcji w nim zawartych. Jest on stylizowany na odtwarzaczach znanych z systemu Windows, takich jak Power Media Player, czy Classic Media Player. Nad wyświetlanym filmem widnieje pasek zadań, dający łatwy dostęp do funkcji, które w programie MPlayer były "ukryte" w kartach preferencji. Szybki wybór ścieżki dźwiękowej i napisów, przewijanie filmu za pomocą myszki, equalizer wideo (ustawienia kontrastu, jasności, głebi kolorów, itp.) to tylko niektóre z funkcji SMPlayer. Aplikacja obsługuje podstawowe filtry takie jak postprocessing, korekcja dźwięku, czy karaoke. Użytkownik ma do dyspozycji prostą listę odtwarzania i narzędzia do dopasowywania podpisów do filmu.

Pobierz plik

Wersja 0.3.20 oprócz nowego tłumaczenia na język polski i niemiecki wprowadza wsparcie niektórych komponentów interfejsu dla bibliotek Qt 3. Poprawiono również funkcję pełnego ekranu. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta.