SONICblue wprowadza dwa nowe odtwarzacze MP3/CD

SONICblue zaprezentowała dwa nowe odtwarzacze RioVolt MP3/CD: model SP250 czyli nową wersję swojego podstawowego produktu oraz zupełnie nowy, tańszy model oznaczony symbolem SP90.

SONICblue przedstawiła dwa nowe modele odtwarzaczy' RioVolt MP3/CD, które w przeciwieństwie do innych urządzeń tego typu nie gromadzą plików audio na wewnętrznych dyskach czy kartach pamięci, ale odtwarzają muzykę z płyt audio CD oraz z krążków zawierających pliki MP3 i Windows Media Audio(WMA). Kosztujący 179 USD model SP250 to 'odświeżony' SONICblue SP100 wyposażony w spory zestaw nowych funkcji do których należy m.in. mechanizm antywstrząsowy, zintegrowany tuner FM, personalizowany interfejs oparty na modelu Rio 800, ładowalne baterie zapewniające 15 godzin odtwarzania, pilot zdalnego sterowania, tryby odtwarzania 'repeat' i 'shuffle' oraz programowalna lista odtwarzanych utworów.

Model SP90 w swojej konstrukcji także oparty jest na systemie SP100, a jego cena wynosi 99 USD. Podobnie jak SP250, RioVolt SP90 obsługuje formaty MP3 i WMA oraz jest w stanie odtwarzać tradycyjne audio CD. Urządzenie może pracować 15 godzin z zestawem baterii AA, posiada taki sam wyświetlacz LCD i opcje nawigacyjne jak model SP100, który nie został wycofany ze sprzedaży, a jego cena ma wynosić 149 USD. Oba urządzenia dostarczane są wraz z makowym oprogramowaniem do zarządzania muzycznymi zbiorami.

http://www.riohome.com


Zobacz również