SP4 dla Windows 2000 już jest

Na stronie internetowej Microsoftu pojawił się Service Pack 4 dla Windows 2000. Pakiet uaktualnień i poprawek do systemu dostępny był już w czwartek rano - co ciekawe, Microsoft oficjalnie potwierdził udostępnienie SP4 dopiero dziś w nocy.

SP4 dla Windows 2000 już jest

Uaktualnienie, na które składa się ponad 600 poprawek, dodatków i patchy dla systemu Windows 2000 dostępne jest na razie tylko w wersjach angielskiej i niemieckiej. Jak dowiedzieliśmy się od przedstawicieli polskiego oddziału Microsoftu, przygotowanie polskiej wersji SP4 potrwa ok. miesiąca.

Przedstawiciele Microsoftu zalecają użytkownikom Windows 2000 zainstalowanie SP4, ponieważ, ich zdaniem, gwarantuje on odpowiednie zabezpieczenie, wydajność i niezawodność systemu. Service Pack 4 zawiera wszystkie udostępnione wcześniej uaktualnienia, dlatego też przed jego zainstalowaniem nie trzeba pobierać i instalować poprzednich Service Packów.

SP4 nie wprowadza do systemu jakiś rewolucyjnych zmian - wśród istotniejszych nowości warto wymienić obsługę standardu USB 2.0, poprawienie i rozbudowanie obsługi standardu Wi-Fi, a także nową licencję użytkowania (EULA).

Więcej informacji oraz plik do pobrania:

http://www.microsoft.com/windows2000/