SPB Backup - kopia zapasowa komórki

SPB Backup to jeden z najlepszych programów do tworzenia kopii zapasowej PocketPC i palmofonów z Windows Mobile. Jest bardzo prosty w użyciu, a jednocześnie pozwala na to wszystko czego oczekuje się od dobrej aplikacji do backupu.

SPB Backup - kopia zapasowa komórki

SPB Backup

SPB Backup posiada wszystkie podstawowe funkcje, bez których nie można wyobrazić sobie dobrej aplikacji tego typu. Pozwala wykonać ręcznie kopie zapasową całego systemu lub wybranych plików takich jak kontakty, zadania, e-maile, zawartość folderu Moje Dokumenty i dane systemowe. Możliwe jest również automatyczne wykonywanie kopii zapasowych według ustalonego harmonogramu, w konkretne dni i godziny.

Po każdym backupie aplikacja wykonuje programowy reset urządzenia; w urządzeniach z modułem GSM można zapisać numer PIN, który aplikacja automatycznie wprowadzi przy uruchamianiu palmofona. Dla bezpieczeństwa automatyczny backup nie uruchomi się w sytuacji, gdy poziom naładowania baterii urządzenia spadnie poniżej 10%.

SPB Backup - kopia zapasowa komórki

SPB Backup

Odtwarzanie backupu może wykonać na dwa sposoby. Bezpośrednio z poziomu aplikacji lub przez uruchomienie samorozpakowującego się archiwum. Kopie zapasowe można kompresować oraz szyfrować przy pomocy AES algorithm (Rijndael).

SPB Backup posiada również moduł na komputer stacjonarny, który pozwala na automatyczne skopiowanie backupu palmofona na PC. Można też dzięki niemu przeglądać zawartości kopii bezpieczeństwa i wydobywać z niej poszczególne dane.

Program: SPB Backup 2.0.2

Producent: SPB Software

Strona programu: www.spbsoftwarehouse.com/pocketpc-software/backup

Cena: 24,95$

Pobierz: Spb Backup 2.0.2 Windows Mobile