SPB Mobile Shell 3.5

Mobile Shell firmy SPB jest bardzo rozbudowaną nakładką systemową na ekran Dzisiaj systemu Windows Mobile. Dzięki niej szybko i sprawnie można poruszać się po funkcjach palamofonu.

SPB Mobile Shell 3.5

SPB Mobile Shell

SPB Mobile Shell jest aplikacją całkowicie finger-friendly, i jedynie w sytuacji dotarcia do głębszych warstw ustawień systemu trzeba sięgnąć po rysik. Aplikacja na tyle integruje się z systemem, że większość podstawowych zadań można wykonać wyłącznie za pomocą palca.

Mobile Shell jest bardzo dopracowany graficznie, wygląda estetycznie, nowocześnie i jednocześnie bardzo przejrzyście. Aplikacja udostępnia dwa widoki: lifestyle oraz professional oraz liczne ekrany dostępne z poziomu widgetów.

Widok Lifestyle jest w pełni konfigurowalny łącznie z tapetą. Pozwala na dowolne rozmieszczenie widgetów i skrótów programów. Widok Professional, domyślnie jest nieaktywny, również można konfigurować, ale już starcie wybrane są elementy widoku. Tło widoku Professional jest niezmiennie czarne. Dla każdego z widoków można utworzyć pięć podstron, na których posadzimy skróty i widgety.

SPB Mobile Shell 3.5

SPB Mobile Shell

Fabrycznie dostępnych jest około 30 mini aplikacji (między innymi: kontaktów, skrzynki SMS i email, listę połączeń głosowych, prognozy pogody, kalendarza, statusy Facebooka i Twittera, przypominajki urodzin, etc) z których każdy można dowolnie przesuwać, usuwać, tworzyć ich kopie, zmieniać wygląd i konfigurować rozmiar i skórki.

SPB Mobile Shell integruje się z innymi aplikacjami firmy SPB jak SPB Weather (widget pogodowy) i SPB Time (widget budzika).

Program jest dostępny w polskiej wersji językowej, chociaż tłumaczenie miejscami kuleje. Producent udostępnia 15 dniową w pełni działająca wersję próbną.

Program: SPB Mobile Shell 3.5

Producent: SPB Software

Strona programu: www.spbsoftwarehouse.com/pocketpc-software/mobileshell

Cena: 29,95 dolarów