SPB Weather 2.1.1 - prognoza pogody na weekend

Prognoza pogody na każde zawołanie przydaje się nie tylko turystom w górach, ale każdemu kto wystawia nos za próg swojego domu. SPB Weather 2.1.1 firmy SPB Software to osobista pogodynka - aplikacja podaje prognozę na najbliższe dni, podając oczywiście temperaturę, wilgotność powietrza, ciśnienie atmosferyczne, prędkość i kierunek wiatru.

SPB Weather 2.1.1 - prognoza pogody na weekend

SPB Weather 2.1.1

SPB Weather 2.1.1 obsługuje pięciodniowe prognozy pogody dla ponad 10.000 miast na świecie z wielu źródeł. Dzienna prognoza podzielona jest na pory dnia - rano, południe, wieczór i noc.

Pobierz: SPB Weather 2.1.1 (dla komórek z Windows Mobile)

Użytkownik może wybrać 10 miast, dla których będzie automatycznie pobierana prognoza pogody. Dodanie miasta może odbyć się na cztery sposoby - poprzez podanie jego nazwy, poprzez nazwę kraju, w którym się ono znajduje, poprzez lotnisko będące w jego pobliżu lub po prostu przez lokalizację GPS.

Efektowny trójwymiarowy moduł globu pozwala na zapoznanie się z animowaną trzydniową prognozą nieba (chmur), pogody oraz opadów.

Aplikacja posiada rozbudowaną wtyczkę dla ekranu Dzisiaj oraz integruje się z innymi programami firmy SPB jak Mobile Shell, Pocket Plus czy Diary.

Interfejs aplikacji został przygotowany w ten sposób, aby można było w pełni obsługiwać go za pomocą palców.

Cena: 19,95 dol