SPECNAZ już wkrótce do Twojej dyspozycji

Rosyjskie siły specjalne wkraczają do akcji! Firma OniGames odpowiedzialna za dystrybucję słowackiego dzieła SPECNAZ w Polsce poinformowała, że produkt już w przyszłym tygodniu zadebiutuje na rynku.

SPECNAZ już wkrótce do Twojej dyspozycji
Specnaz to elitarne oddziały rosyjskich komandosów, odpowiednik słynnych Zielonych Beretów. Kreml wysyła ich wszędzie tam, gdzie zagrożone są jego żywotne interesy. Przyjeżdżają, bez skrupułów wykonują powierzone im zadanie, po czym wracają do swoich domów...

Gra SPECNAZ to widowiskowa, taktyczna strzelanina FPP. Akcja rozgrywa się m.in. w Iranie, Uzbekistanie, Jemenie i Afganistanie. Grasz za dnia i w nocy, na pustyni, w dżungli i wśród wielkomiejskich bloków. Korzystasz z najnowocześniejszego sprzętu, karabinów, pistoletów, lornetek i noktowizorów. Wykorzystujesz świetne samochody, skradasz się i walczysz na otwartym terenie. Poczuj siłę Specnazu!

SPECNAZ dostępny będzie na dwóch płytach CD za jedyne 19,99 PLN w kioskach oraz salonach prasowych na terenie całego kraju. Więcej informacji tutaj.