SRS Audio Essentials - darmowa aplikacja, która ulepszy dźwięk w twoim laptopie

Laptopy mają raczej mierne głośniki, jakość dźwięku jest daleka od satysfakcjonującego poziomu. Jeżeli tak faktycznie jest również w twoim przypadku, to powinieneś sprawdzić program SRS Audio Essentials, który dodaje basy, głębię i przestrzenność do każdego filmu i każdej piosenki. W aplikację są wbudowane 2 kluczowe technologie - zwiększająca siłę niskich tonów TruBass oraz powiększająca przestrzeń WOW.

SRS Audio Essentials

SRS Audio Essentials czyli dwie technologie ulepszające dźwięk

SRS Audio Essentials przyda się tylko tym, którzy nie używają Windows Media Player (bo odtwarzacz Microsoftu ma już w sobie zaszyte technologie, z których korzysta SRS). Jeżeli więc używasz innego odtwarzacza multimedialnego do filmów i muzyki, powinieneś koniecznie zainstalować SRS Audio Essentials, który dodaje obie technologie wbudowane w WMP do każdego innego odtwarzacza jakiego używamy np. VLC. Interfejs SRS Audio Essentials jest intuicyjny i przypomina cyfrowy amplituner stereo. Mamy tu do wyboru specjalne ustawienia dla muzyki, gier oraz filmów. Sam używam tego programu i efekt jest naprawdę dobry (oczywiście jak na możliwości laptopowych głośników).

SRS Audio Essentials wyciśnie wszystko z twoich głośników

Warto zainstalować program SRS Audio Essentials, bo głośniki w większości laptopów nie są najwyższej jakości. A SRS Audio Essentials potrafi z nich wycisnąć ostatnie soki. Chyba, że używasz Windows Media Player...