SRS200N - pchełki w nowej wersji

Firma VEDIA S.A. zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży słuchawek SRS-200N. Jest to ewolucja znanych już słuchawek SRS-200. W wersji N zmianie uległ sposób noszenia - 200N jest wersją ze smyczą nazywaną też naszyjnikową. Taka forma jest idealna dla osób uprawiających sport.

SRS200N - pchełki w nowej wersji

SRS200n- nowa wersja popularnych słuchawek SRS200

Model SRS-200N to zmodyfikowana wersja słuchawek SRS-200. Nowe słuchawki posiadają symetryczny kabel oraz specjalną przejściówkę, dzięki której odtwarzacz może zostać zawieszony na szyi (o ile odtwarzacz oferuje możliwość przewleczenia smyczy).

Co ważniejsze ich brzmienie w porównaniu do modelu SRS200 nie uległo zmianie. Wyposażono je w dobrej jakości głośniki zasilane niewielkimi lecz mocnymi magnesami neodymowymi. Jak na model douszny oferują bardzo rozbudowaną podstawę basową. Słychać nie tylko niższą średnicę (jak to ma miejsce w zdecydowanej większości słuchawek dodawanych standardowo do odtwarzaczy MP3) lecz także niski zakres basowy. Pozostałe podzakresy czyli średnie i wysokie tony są odpowiednio zbalansowane. Przekaz jest dzięki temu pełny i przestrzenny. Słuchawki VEDIA SRS-200N, podobnie do SRS-200 nawet bez dodatkowego ustawienia equalizera, potrafią wydobyć to co najlepsze z odtwarzacza i odtwarzanego utworu. Potwierdzają to liczne opinie użytkowników.

Słuchawki SRS-200N oraz SRS-200 dostępne są w sieciach EMPIK, SFERiS oraz MP3store w cenie 79 zł i objęte są dwuletnią gwarancją. W zestawie oprócz słuchawek znajduje się usztywniany futerał z logiem SRS oraz kabel przedłużający. Firma VEDIA S.A. zapowiedziała wprowadzenie także słuchawek SRS z komunikacją bezprzewodową Bluetooth. W tej chwili ujawniona została tylko wstępna data premiery - połowa drugiego kwartału 2008. Cena oraz dokładne możliwości nie są jeszcze znane.