SSuite Office - Premium HD

SSuite Office to kolejny prezentowany na naszych łamach zestaw aplikacji biurowych i użytkowych, będący ciekawą i w pełni funkcjonalną alternatywą dla komercyjnych pakietów tego typu.

Wydany został w kilku różnych wersjach, różniących się od siebie zarówno elementami zawartymi w zestawie, jak też i ogólnym przeznaczeniem. Opisywany tu pakiet SSuite Office - Premium HD jest w pełni przystosowany do pracy z monitorami panoramicznymi oraz nie posiada aplikacji multimedialnych. Znajdziemy tu za to edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, program do tworzenia plików PDF, książkę adresową oraz klienta poczty e-mail, programy graficzne EZDraw, EZDraw Photo Editor (widoczny na obrazku poniżej) i Photo Album, a także narzędzie do tworzenia prezentacji. Na tym nie koniec możliwości. W pakiecie zamieszczono także programy odpowiedzialne za sortowanie danych, tworzenie naklejek oraz organizer.

SSuite Office - Premium HD

SSuite Office to także aplikacje dodatkowe, a nawet rozrywkowe - Tetris 2D. Tworzone w elementach pakietu dokumenty są w pełni zgodne z formatem stosowanym w MS Office, a także można eksportować je do .pdf, .jpg, .bmp, .png, .gif. Znajduje się tu także format .ssp, który jest własnym dla prezentacji. O wszystkich możliwościach zestawu można przekonać się w każdej chwili, pobierając go z tej strony.