SUPERAntiSpyware 4.33.1000 Professional - trojanom wstęp wzbroniony

Programy antywirusowe koncentruja się na ochronie przed tradycyjnymi wirusami. Spyware, trojany, rootkity pozostaja poza kontrolą. Zainstaluj SuperAntiSpyware by się przed nimi ochronić.

SUPERAntiSpyware 4.33.1000 Professional - trojanom wstęp wzbroniony

SUPERAntiSpyware

SUPERAntiSpyware to narzędzie do ochrony komputera przed zagrożeniami z Internetu. Program rozpoznaje trojany, rootkity, aplikacje adware, dialery, keyloggery i inne niebezpieczne aplikacje i zabezpiecza system przed ich instalacją. Broni przeglądarki przed podmianą strony startowej. Naprawi też połączenia internetowe, ustawienia pulpitu i wpisy w rejestrze pozmieniane przez groźne programy.

Program nie obciąża nadmiernie systemu operacyjnego. Aplikacja znana jest również z tego, że potrafi wykryć niebezpieczeństwa tam, gdzie inne skanery zawodzą. SUPERAntiSpyware może być używany jednocześnie z innymi antywirusami i programami antyspyware co zwiększa poziom ochrony systemu.

Płatna wersja Professional (30 dolarów) zawiera moduł ochrony w czasie rzeczywistym oraz terminarz pozwalający przeprowadzać regularne skanowanie w zdefiniowanym czasie. Udogodnień tych pozbawiona została wersja Free, która jest za to bezpłatna. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej

Pobierz: SUPERAntiSpyware 4.33.1000