SUPERAntiSpyware 4.33.1000 Professional - trojanom wstęp wzbroniony

Programy antywirusowe koncentruja się na ochronie przed tradycyjnymi wirusami. Spyware, trojany, rootkity pozostaja poza kontrolą. Zainstaluj SuperAntiSpyware by się przed nimi ochronić.

SUPERAntiSpyware

SUPERAntiSpyware

SUPERAntiSpyware to narzędzie do ochrony komputera przed zagrożeniami z Internetu. Program rozpoznaje trojany, rootkity, aplikacje adware, dialery, keyloggery i inne niebezpieczne aplikacje i zabezpiecza system przed ich instalacją. Broni przeglądarki przed podmianą strony startowej. Naprawi też połączenia internetowe, ustawienia pulpitu i wpisy w rejestrze pozmieniane przez groźne programy.

Program nie obciąża nadmiernie systemu operacyjnego. Aplikacja znana jest również z tego, że potrafi wykryć niebezpieczeństwa tam, gdzie inne skanery zawodzą. SUPERAntiSpyware może być używany jednocześnie z innymi antywirusami i programami antyspyware co zwiększa poziom ochrony systemu.

Płatna wersja Professional (30 dolarów) zawiera moduł ochrony w czasie rzeczywistym oraz terminarz pozwalający przeprowadzać regularne skanowanie w zdefiniowanym czasie. Udogodnień tych pozbawiona została wersja Free, która jest za to bezpłatna. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej

Pobierz: SUPERAntiSpyware 4.33.1000