SV-SD850N - kolorowa "empetrójka" firmy Panasonic

SV-SD850N to oznaczenie nowego odtwarzacza MP3 z linii D-Snap, który pojawił się w ofercie firmy Panasonic. Urządzenie oferowane jest w pięciu kolorach i wyposażono je w akumulator, wystarczający na 80 godzin słuchania muzyki.

Nowy odtwarzacz MP3 dostępny jest w pięciu kolorach - czerwonym, białym, czarnym, brązowym i niebieskim. Dysponuje obudową o wymiarach 91 x 35 x 12 mm i waży 43 gramy. Wyposażony został w slot kart pamięci SD/SDHC i obsługuje następujące formaty audio: AAC, WMA i MP3. Użytkownik ma też możliwość rejestracji muzyki z innych urządzeń (wejście Line-in, MP3- 64/96/128 kb/s) oraz skorzystania z wbudowanego radia (Europa: 87,5 - 108 MHz). Do jego dyspozycji oddano też słuchawki z systemem redukcji szumów oraz czteroliniowy wyświetlacz EL.

SV-SD850N - kolorowa "empetrójka" firmy Panasonic

Panasonic SV-SD850N

Urządzenie wyposażono w baterie wielokrotnego ładowania (powtórne naładowanie - 1,5 godziny), które powinny wystarczyć na 80 godzin pracy (przy wyłączonym systemie redukcji szumów) oraz dołączaną do zestawu 1-gigabajtową kartę SD. Komunikacje z komputerem zapewnia interfejs USB 2.0, natomiast współpracę z różnymi kompatybilnymi urządzeniami - port D-Snap.

Urządzenie powinno trafić do sklepów 26 kwietnia w cenie 168 USD.