SWAT pojawi się później

Wytwórnia Columbia Tristar poinformowała o przesunięciu terminu premiery w R2 wydania DVD filmu "S.W.A.T" z Samuelem L. Jacksonem i Colinem Farrellem. Ostatecznie, film wydany zostanie 26 kwietnia - wcześniej informowano, że premiera wydania DVD nastąpi miesiąc wcześniej.

SWAT

SWAT

Film zainspirowany jest serialem telewizyjnym z lat 70-tych. Jim Street i Brian Gamble, członkowie oddziałów specjalnych amerykańskiej policji zostają relegowani z jednostki w konsekwencji kontrowersyjnej decyzji, którą obaj podjęli podczas akcji odbicia zakładników z rąk przestępców. Zniesmaczony i zniechęcony Gamble porzuca służbę, ale Street, dla którego służba w policji to całe jego życie, zgadza się na degradację, mając nadzieję, że pewnego dnia dana mu będzie szansa odkupienia win i raz jeszcze z dumą będzie mógł założyć mundur elitarnych jednostek S.W.A.T...

Obraz dostępny będzie w formacie 2,4:1, zaś dźwięk - w DD 5.1. Wśród dodatków znajdą się m.in. komentarze reżysera i aktorów, 8 wyciętych scen, wpadki z planu, materiał na temat serialu, który zainspirował twórców "S.W.A.T." oraz zwiastun kinowy.


Zobacz również