SWAT wkrótce wkroczy do akcji!

W najbliższy piątek do naszych sklepów trafi SWAT 4 - najnowsza odsłona gry akcji, w której obejmujemy dowództwo nad antyterrorystycznym oddziałem policji amerykańskiej.

SWAT (Special Weapons And Tacticts) to doskonale wytrenowany oddział amerykańskiej policji przygotowany na sytuacje, w których regularne jednostki nie radzą sobie z zagrożeniem. W grze SWAT 4 obejmujemy dowództwo nad doborowym oddziałem SWAT, by poprowadzić go w realistycznych symulacjach niebezpiecznych zadań, do jakich powołano ten oddział.

W trakcie rozgrywki będziemy więc dowodzili nim podczas eskortowania ważnych osobistości, uwalniania zakładników czy lokalizowaniu i rozbrajaniu bomb. Gra SWAT 4 zostanie wydana przez firmę CD Projekt w kinowej (z napisami), polskiej wersji językowej. Cenę gry, która pojawi się w sklepach 15 kwietnia ustalono na 99,90 zł. Równocześnie z premierą gry startuje wielki konkurs, a w nim do wygrania m.in. replika karabinu i odzież taktyczna policjanta SWAT! Szczegóły konkursu.

Na naszym serwerze FTP można znaleźć przeznaczone do rozgrywek w trybie singleplayer grywalne demo gry. Plik zawiera jedną misję, w której zadaniem gracza jest odbicia zakładników z Victory Imports Auto Center.

Plik do pobrania:

SWAT 4 SP Demo


Zobacz również