SWF'n Slide 1.0 - slajdowanie na zawołanie

Bardzo ciekawą aplikację do tworzenia pokazów zdjęć wzbogaconych o muzykę zaprezentowała w ostatnich dniach firma Vertical Moon. Program nosi nazwę SWF'n Slide 1.0 i pozwala tworzyć pliki z pokazem w formacie SWF.

Program pozwala na dokładne ustawienie czasu wyświetlania poszczególnych zdjęć oraz dodanie różnych efektów przejścia pomiędzy poszczególnymi ujęciami (program posiada bazę 150 takich efektów). Do dyspozycji użytkownika jest ponadto edytor przycisków nawigacyjnych. Każde zdjęcie możemy zaopatrzyć w odpowiedni podpis i dostosować do niego odtwarzanie muzyki w formacie AIFF, MP3 lub WAVE.

Obsługiwane formaty zdjęć to BMP, GIF, JPEG, PSD, PICT, PNG oraz TIFF. Plik wynikowy może mieć postać formatu SWF stosowanego w programie Macromedia Flash i możliwego do odtworzenia przy pomocy tradycyjnego Flash Playera, pliku HTML lub filmu w formacie QuickTime.

Program SWF'n Slide 1.0 jest dostępny zarówno dla systemów Mac OS 9 i Mac OS X, jak i Windows 98, ME, 2000 oraz XP. Cena pełnej wersji to 49,95 USD.

Więcej informacji: http://www.verticalmoon.com


Zobacz również