Sacred 2: Fallen Angel również na PS3

Cenega poinformowała o dodaniu do swojego planu wydawniczego najnowszego dzieła studia Ascaron Entertainment, Sacred 2: Fallen Angel, w wersji na konsolę nowej generacji Playstation 3. Tym samym, wersja na konsolę Sony dołącza do zapowiedzianych wcześniej wydań na komputery PC oraz Xboksa 360.

Sacred 2: Fallen Angel to zrealizowana z rozmachem i wielką dbałością o szczegóły gra z gatunku Action-RPG. Tytuł jest następcą gry Sacred (2004), która cieszyła się sporym zainteresowaniem fanów.

Akcja gry osadzona została 2000 lat przed wydarzeniami z pierwowzoru. Użytkownik wcieli się w jedną z sześciu heroicznych postaci (m.in. Inkwizytor, Strażnik Świątyni) i przeżyje ekscytujące przygody w trakcie dwóch zawiłych kampanii. Do wyboru będzie ścieżka Światła bądź Cienia.

Sacred 2 umożliwi rozgrywkę zarówno dla jednego gracza jak i wieloosobową (tryby PvE, arena oraz story), w rozległym świecie pełnym nierozwiązanych zagadek, postaci o bogatej osobowości i masy śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników. Warto wspomnieć, że gra zaoferuje świat otwarty - bez podziału na sztuczne lokacje czy rejony. Przemieszać będzie się można m.in. na grzbiecie potężnego smoka lub gryfa.

Premiera gry w listopadzie bieżącego roku.


Zobacz również