Sacred 2: Fallen Angel w tłoczni

Cenega poinformowała, że długo oczekiwany tytuł Sacred 2: Fallen Angel został już ukończony i trafił do tłoczni. Wiadomo zatem, że gra trafi do sklepów w planowanym terminie.

Wiemy już na pewno, że Sacred 2: Fallen Angel trafi na rynek zgodnie z zapowiedzią producenta. Gra została już w pełni ukończona i trafiła do tłoczni.

Producent tytułu, firma Ascaron Entertainment, oznajmiła również, że gra została pozytywnie oceniona w procesie oceny jakości "Games for Windows". Znak ten gwarantuje, że gra została dokładnie przetestowana na wszystkich obecnie istniejących wersjach systemu Windows oraz, że jest zgodna z opcjami kontroli rodzicielskiej systemu Windows Vista.

Sacred 2: Fallen Angel to zrealizowana z rozmachem i wielką dbałością o szczegóły gra z gatunku Action-RPG. Tytuł jest następcą gry Sacred (2004), która cieszyła się sporym zainteresowaniem fanów. Producent zapewnia, że tworzenie tytułu było największym przedsięwzięciem w historii firmy. Nad Sacred 2 przez cztery lata pracowała ekipa niemal 100 osób.

Akcja gry osadzona została 2000 lat przed wydarzeniami z pierwowzoru. Użytkownik wcieli się w jedną z sześciu heroicznych postaci (m.in. Inkwizytor, Strażnik Świątyni) i przeżyje ekscytujące przygody w trakcie dwóch zawiłych kampanii. Do wyboru będzie ścieżka Światła bądź Cienia.

Sacred 2 umożliwi rozgrywkę zarówno dla jednego gracza jak i wieloosobową (tryby PvE, arena oraz story), w rozległym świecie pełnym nierozwiązanych zagadek, postaci o bogatej osobowości i masy śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników. Warto wspomnieć, że gra zaoferuje świat otwarty - bez podziału na sztuczne lokacje czy rejony. Przemieszać będzie się można m.in. na grzbiecie potężnego smoka lub gryfa.


Zobacz również