Sacred 2 za rok

Wszyscy, którzy pamiętają udany debiut niezwykłego cRPG-a, Sacred, z pewnością od dawna czekali na informację w sprawie wydania jej następcy. Ciekawość zaspokoiła Ascaron Software - wydawca i producent gry.

Sacred 2 za rok
W oficjalnej wiadomości prasowej firma poinformowała, że Sacred 2: Fallen Angel zadebiutuje na rynku za niespełna rok tzn. z październiku 2007.

Tak jak w przypadku pierwszej części, dystrybucji w Polsce podejmie się Cenega. Na razie nie podała jednak żadnych szczegółów dotyczących rodzimego wydania.

Fabuła programu przeniesie gracza w fantastyczną krainę Ancaria. Historia w jakiej weźmie udział umiejscowiona została na tysiąc lat przed wydarzeniami znanymi z Sacred. Co ciekawe, można będzie walczyć zarówno po stronie dobra, jak i zła.

Użytkownik będzie miał do wyboru kilka różnorodnych klas postaci (np. Inkwizytor). Każda z nich prezentuje odmienny styl rozgrywki, wachlarz ciosów i zaklęć.

Sacred 2 otrzyma oczywiście nową oprawę graficzną. Uniwersum gry zostanie przedstawione w pełnym 3D. Dzięki temu świat nabierze zupełnie nowych barw.

Oficjalna strona pod tym adresem.