Sacred 3 ukaże się w polskiej wersji językowej

Cenega informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra hack'n'slash Sacred 3

Gra zostanie wydana 22 sierpnia 2014 roku na PC z Windows oraz na konsole Xbox 360 i PlayStation3. Sacred 3 na PC ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Za polską wersję językową gry na PC odpowiada firma QLOC S.A. Wersja językowa na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 nie została jeszcze potwierdzona.

Premierowe wydanie gry Sacred 3 będzie dostępne w limitowanej, Pierwszej Edycji na wszystkie platformy. Edycja ta będzie zawierać klasę postaci Malakhim oraz fabularny dodatek, pt. „Podziemia", w którym gracze będą mieli za zadanie przebić się na szczyt tajemniczej wieży, w której zmierzą się z Czarną Serafią, przeciwnikiem znanym z Sacred 2.

Zobacz również:

  • Darkest Dungeon 2 dostępne już dziś. Twórcy pokazali nowy zwiastun

Sacred 3 to klasyczna, zręcznościowa gra akcji RPG typu hack'n'slash skoncentrowana na współpracy zarówno w trybie offline (2 graczy), jak i w Internecie (4 graczy). Gra oferuje różne klasy postaci, takie jak Serafia, Ankaryjka, Khukuri i Safiri, a także wprowadza nową - Malakhima. Każdy bohater posiada swoje unikalne umiejętności i bronie, które można ulepszać, aby dopasować do własnego stylu walki gracza. Podczas doskonalenia sztuk walki, graczom przyjdzie stawić czoła hordom wrogów i jednocześnie starać się przyćmić dokonania swoich towarzyszy w szrankach o tytuł największego herosa. Pojawienie się statystyk misji i rankingu online wzmocni rywalizację zarówno lokalnie, jak i online. "Zwycięstwo jest nasze. Chwałę zdobędę ja."

Grę można już zamawiać m.in. w sklepach muve.pl, sklep.cdaction.pl, sklep.ppe.pl oraz sklep.gry-online.pl. Dostępna będzie także wersja cyfrowa do pobrania.