Sacred Plus - beta testy rozpoczęte

Cenega Poland poinformowała o rozpoczęciu beta testów polskiej wersji 'Sacred Plus' - specjalnej, wzbogaconej edycji przeboju RPG firmy Ascaron.

Zapowiadana specjalna edycja gry, to podstawowa wersja gry Sacred w wersji 1.8 oraz dodatek Sacred Plus, zawierający dwa zupełnie nowe regiony i zadania do wykonania oraz , nowych przeciwników i nowe rodzaje broni. W pudełku z grą, znajdzie się też dodatkowa płyta zawierająca ścieżką dźwiękową z gry.

Przypomnę tylko, że 'Sacred' jest grą RPG, stworzoną w podobnej konwencji do kultowego 'Diablo'. Zaczynając rozgrywkę gracz wybiera jednego z 6 dostępnych bohaterów, z których każdy posiada własną charakterystykę, styl walki i umiejętności. Klasycy gatunku mogą wybrać standardowe klasy postaci - maga lub leśnego elfa, podczas gdy gracze poszukujący nowych rozwiązań z chęcią wcielą się w postać gladiatora czy mrocznego elfa. Na prawdziwych rewolucjonistów czekają natomiast Serafini i Wampirzyce.

Gra oferuje ponad 30 różnorodnych misji i ponad 200 mini-zadań - już na samym początku gry, będziemy mieli swobodny dostęp do 70% powierzchni świata gry. Pozostała jego część zostanie udostępniona w trakcie kolejnych zdań. Akcja gry będzie się toczyć w szesnastu różnych środowiskach obejmujących m.in. krainy lodowe, lasy, pustynie i niezastąpione w grach fabularnych katakumby. Co ciekawe, w trakcie rozgrywki będziemy mogli również walczyć konno, wykorzystując do tego celu zarówno broń, jak i szeroki arsenał czarów. W trybie gry wieloosobowej w rozgrywce może brać udział do 16 graczy jednocześnie.

Jednocześnie Cenega Poland informuje, że wszyscy posiadacze oryginalnej wersji Sacred, będą mogli pobrać elementy dostępne w wersji Plus całkowicie za darmo w dniu jej premiery.


Zobacz również