Sacred Plus - pobierz darmowy dodatek

Z niewielkim późnieniem w stosunku do wcześniejszych zapowiedzi Cenega udostępniła do pobrania darmowy dodatek do gry Sacred - Sacred Plus. Rozszerzenie przeznaczone jest dla posiadaczy oryginalnej, polskiej wersji językowej gry i można je pobrać z naszego serwera FTP.

Polska wersja dodatku pojawiła się z drobnym opóźnieniem w porównaniu z wersjami obcojęzycznymi. Spowodowane było ono błędem wychwyconym przez testerów Cenegi. Dzięki temu, rodzima wersja Sacred Plus zawiera udostępniony wczoraj przez firmę Ascaron patch i nie trzeba jej dodatkowo aktualizować. Dodatek wzbogaca świat Ankarii o dwa, zupełnie nowe regiony, nowych przeciwników, zadania do wykonania, zdolności i rodzaje broni.

Przypomnę tylko, że 'Sacred' jest grą RPG, stworzoną w podobnej konwencji do kultowego 'Diablo'. Zaczynając rozgrywkę gracz wybiera jednego z 6 dostępnych bohaterów, z których każdy posiada własną charakterystykę, styl walki i umiejętności. Klasycy gatunku mogą wybrać standardowe klasy postaci - maga lub leśnego elfa, podczas gdy gracze poszukujący nowych rozwiązań mogą natomiast wcielić się w postać gladiatora czy mrocznego elfa. Na prawdziwych rewolucjonistów czekają natomiast Serafini i Wampirzyce.

Gra oferuje ponad 30 różnorodnych misji i ponad 200 mini-zadań - już na samym początku gry, mamy swobodny dostęp do 70% powierzchni świata gry. Pozostała jego część jest udostępniana w trakcie kolejnych zdań. Akcja gry toczy się w szesnastu różnych środowiskach obejmujących m.in. krainy lodowe, lasy, pustynie i niezastąpione w grach fabularnych katakumby. Co ciekawe, w trakcie rozgrywki będziemy mogli również walczyć konno, wykorzystując do tego celu zarówno broń, jak i szeroki arsenał czarów. W trybie gry wieloosobowej w rozgrywce może brać udział do 16 graczy jednocześnie.

Już wkrótce do sklepów trafi również rozszerzone wydanie gry - Sacred Plus. Specjalna edycja zawierać będzie opisywany dodatek oraz podstawową grę Sacred w wersji 1.8, a kosztowac będzie 99,90 zł.

Pliki do pobrania:

Sacred Plus

Dema gry:

Sacred Demo PL

Demo gry w wersji angielskiej

Strona oficjalna