Sacred: Podziemia - premiera niebawem

Cenega Poland zdradza szczegóły dotyczące polskiego wydania dodatku do bestsellerowej gry RPG firmy Ascaron pt. "Sacred: Podziemia". Jednocześnie wydawca poinformował również o przesunięciu premiery gry na 20 lipca 2005r.

Okładka polskiego wydania gry Sacred: Podziemia

Okładka polskiego wydania gry Sacred: Podziemia

Pakiet "Podziemia" łączy świat oryginalnego Sacred z nowymi lokacjami. Po zakończeniu rozgrywki głównej, okaże się, że Ankaria posiada jeszcze wiele sekretów do odkrycia i jest większa, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Zagraża jej również zupełnie nowe niebezpieczeństwo. Antyczne portale pozwalają bohaterowi przemieszczać się pomiędzy powierzchnią Ankarii, a jej podziemną częścią - w każdej chwili gracz może odwiedzić swe ulubione lokacje i postaci. Bohaterowie z oryginalnego Sacred mogą natychmiast kontynuować rozgrywkę w "Sacred: Podziemia" - istnieje opcja gry z wykorzystaniem istniejącej postaci, albo z nowo-stworzoną postacią o odpowiednio wysokim doświadczeniu.

Akcja gry rozpoczyna się tuż po pokonaniu Shaddara, który w ostatecznej bitwie zostaje strącony do podziemnego, mrocznego świata. Po fali eksplozji i rozbiciu wieży na kawałki, Nieśmiertelne Armie, które przez wiele lat niszczyły ziemie Ankarii, zostały rozbite i pogrążyły się w chaosie. Niestety, w mroczne odmęty zostaje wciągnięty również bohater, w którego wciela się gracz.

Jak się wkrótce okazuje podziemny świat nie jest jednak tylko pełen zła i zgnilizny - można w nim znaleźć również ciekawe i piękne miejsca. Odwiedzimy m.in. antyczne ruiny miasta krasnoludów i poznamy zupełnie nowe rasy. Odkryjemy społeczność ludzi-insektów, którzy budują miasta na gigantycznych stworzeniach, podobnych do gąsienic. Poznamy również ludzi z Dareethinaer, którzy choć nie robią wrażenia swą posturą, przez wiele lat skutecznie opierali się atakom demonów piekielnych. Z czasem odkryjemy również mityczne lasy kwiatów, niebezpieczne wyspy piratów, cudowne domy w drzewach i ostatecznie - portal do samego piekła.

"Sacred: Podziemia" trafi do sklepów 6 lipca 2005r. Gra zostanie wydana w polskiej, kinowej wersji językowej (z napisami) i będzie kosztować 69,90 zł.

Aktualizacja: 23 czerwca 2005 16:02

Opóźnienie premiery i szczegóły polskiego wydania

Cenega Poland ujawniła szczegóły dotyczące polskiego wydania długo oczekiwanego dodatku do bestsellerowej gry RPG studia Ascaron pt. "Sacred". W pudełku z rozszerzeniem noszącym tytuł "Sacred: Podziemia" znajdziemy 2 płyty CD z polską wersją "Sacred: Podziemia" oraz ścieżką dźwiękową z gry w formacie .MP3. instrukcję do gry na papierze kredowym (24 strony) oraz kolorową mapę krainy Ankaria.


Zobacz również