'Sacred' - patch w wersji 1.7 nadchodzi

Cenega Poland poinformowała, że dzięki porozumieniu z wydawcą bestsellerowej gry RPG – 'Sacred', nadchodzący patch oznaczony numerem 1.7 będzie w pełni kompatybilny z polską wersją gry.

'Sacred' jest grą RPG, stworzoną w podobnej konwencji do kultowego 'Diablo'. Zaczynając rozgrywkę gracz wybiera jednego z 6 dostępnych bohaterów, z których każdy posiada własną charakterystykę, styl walki i umiejętności. Klasycy gatunku mogą wybrać standardowe klasy postaci - maga lub leśnego elfa, podczas gdy gracze poszukujący nowych rozwiązań z chęcią wcielą się w postać gladiatora czy mrocznego elfa. Na prawdziwych rewolucjonistów czekają natomiast Serafini i Wampirzyce.

Gra oferuje ponad 30 różnorodnych misji i ponad 200 mini-zadań - już na samym początku gry, będziemy mieli swobodny dostęp do 70% powierzchni świata gry. Pozostała jego część zostanie udostępniona w trakcie kolejnych zdań. Akcja gry będzie się toczyć w szesnastu różnych środowiskach obejmujących m.in. krainy lodowe, lasy, pustynie i niezastąpione w grach fabularnych katakumby. Co ciekawe, w trakcie rozgrywki będziemy mogli również walczyć konno, wykorzystując do tego celu zarówno broń, jak i szeroki arsenał czarów. W trybie gry wieloosobowej w rozgrywce może brać udział do 16 graczy jednocześnie.

Zapraszamy do pobierania wersji demonstracyjnych gry:

Demo gry PL:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1968&sys=gry

Demo gry w wersji angielskiej:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1777&sys=gry

Strona oficjalna:

http://www.ascaron.com/gb/gb_sacred/