Sacred - pobierz najnowszy patch do wersji PL

Cenega Poland udostępniła długo oczekiwany patch do popularnej gry RPG pt. 'Sacred', aktualizujący ją do wersji 1.8.2.6.

Łata dostępna jest w dwóch wersjach: dla posiadaczy oryginalnej, polskiej wersji gry Sacred, nie wzbogaconej o dodatek Plus (plik 'waży' około 130 MB i zawiera najnowszą poprawioną wersję dodatku) oraz dla właścicieli gry rozszerzonej o dodatek Sacred Plus (plik waży 13 MB). Obie wersje plików, można już pobrać z naszego serwera FTP. Wydawca zapewnia, że po zainstalowaniu patcha rozgrywka zarówno w trybie gry pojedynczej, jak i wieloosobowej powinna przebiegać bez jakichkolwiek zakłóceń.

Przypomnę tylko, że 'Sacred' jest grą RPG, stworzoną w podobnej konwencji do kultowego 'Diablo'. Zaczynając rozgrywkę gracz wybiera jednego z 6 dostępnych bohaterów, z których każdy posiada własną charakterystykę, styl walki i umiejętności. Klasycy gatunku mogą wybrać standardowe klasy postaci - maga lub leśnego elfa, podczas gdy gracze poszukujący nowych rozwiązań mogą natomiast wcielić się w postać gladiatora czy mrocznego elfa. Na prawdziwych rewolucjonistów czekają natomiast Serafini i Wampirzyce.

Gra oferuje ponad 30 różnorodnych misji i ponad 200 mini-zadań - już na samym początku gry, mamy swobodny dostęp do 70% powierzchni świata gry. Pozostała jego część jest udostępniana w trakcie kolejnych zdań. Akcja gry toczy się w szesnastu różnych środowiskach obejmujących m.in. krainy lodowe, lasy, pustynie i niezastąpione w grach fabularnych katakumby. Co ciekawe, w trakcie rozgrywki będziemy mogli również walczyć konno, wykorzystując do tego celu zarówno broń, jak i szeroki arsenał czarów. W trybie gry wieloosobowej w rozgrywce może brać udział do 16 graczy jednocześnie.

Dodatek 'Sacred Plus' wzbogaca świat Ankarii o dwa, zupełnie nowe regiony, nowych przeciwników, zadania do wykonania, zdolności i rodzaje broni. Dodatek wprowadza także nowego potężnego przeciwnika zwanego Strażnikiem.

Pliki do pobrania:

Sacred Plus PL v. 1.8.2.6

Sacred Plus Patch PL v. 1.8.2.6

Dema gry:

Sacred Demo PL

Demo gry w wersji angielskiej

Strona oficjalna


Zobacz również