'Sacred' – pobierz polskie demo

Nieco później niż zapowiadano, firma Cenega Poland udostępniła polską wersję demonstracyjną gry 'Sacred'. Demo pozwoli graczom sprawdzić, jak prezentuje się polska edycja gra RPG firmy Ascaron – plik można już pobrać z naszego serwera FTP.

'Sacred' okupuje półki naszych sklepów od 28 maja br. – gra została wydana w pełnej polskiej wersji językowej i kosztuje 119,90 zł. Zanim jednak zdecydujecie się na jej zakup, polecamy udostępnione dziś przez wydawcę demo polskiej wersji gry, które pozwoli wam ocenić, czy tytuł ten wart jest wycieczki do sklepu.

Przypomnę tylko, że 'Sacred' jest grą RPG, stworzoną w podobnej konwencji do kultowego 'Diablo'. Zaczynając rozgrywkę gracz wybiera jednego z 6 dostępnych bohaterów, z których każdy posiada własną charakterystykę, styl walki i umiejętności. Klasycy gatunku mogą wybrać standardowe klasy postaci - maga lub leśnego elfa, podczas gdy gracze poszukujący nowych rozwiązań z chęcią wcielą się w postać gladiatora czy mrocznego elfa. Na prawdziwych rewolucjonistów czekają natomiast Serafini i Wampirzyce.

Gra oferuje ponad 30 różnorodnych misji i ponad 200 mini-zadań - już na samym początku gry, będziemy mieli swobodny dostęp do 70% powierzchni świata gry. Pozostała jego część zostanie udostępniona w trakcie kolejnych zdań. Akcja gry będzie się toczyć w szesnastu różnych środowiskach obejmujących m.in. krainy lodowe, lasy, pustynie i niezastąpione w grach fabularnych katakumby. Co ciekawe, w trakcie rozgrywki będziemy mogli również walczyć konno, wykorzystując do tego celu zarówno broń, jak i szeroki arsenał czarów. W trybie gry wieloosobowej w rozgrywce może brać udział do 16 graczy jednocześnie.

Demo gry 'waży' około 215 MB i można je pobrać z naszego serwera FTP.

Pliki do pobrania:

Demo gry PL :

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1968&sys=gry

Demo gry w wersji angielskiej:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1777&sys=gry

Strona oficjalna:

http://www.ascaron.com/gb/gb_sacred/


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: