Sacred w Polsce

Rozpoczęły się już prace lokalizacyjne nad ciekawie zapowiadającym się RPG-em Sacred, który w maju ma trafić na półki polskich sklepów.

Sacred w Polsce
Sacred powstał w studio Ascaron Entertainment i zapowiada się na prawdziwy przebój fabularny tego roku. W Sacred na gracza czekają ciekawe zadania do wykonania i niespotykane dotąd, obszerne tereny do eksploracji. Gracz wybiera jednego z 6 dostępnych bohaterów, z których każdy posiada własną charakterystykę, styl walki i umiejętności. Klasycy gatunku mogą wybrać standardowe klasy postaci - maga lub leśnego elfa, podczas gdy gracze poszukujący nowych rozwiązań z chęcią wcielą się w postać gladiatora czy mrocznego elfa. Na prawdziwych rewolucjonistów czekają natomiast Serafini - wyznawcy mistycznych Aniołów i Wampirzyce, które siłę czerpią z krwi wysysanej wrogom.

Sacred w Polsce
Gra oferuje ponad 30 różnorodnych misji i ponad 200 mini-zadań - już na samym początku gry, będziemy mieli swobodny dostęp do 70% powierzchni świata gry. Pozostała jego część zostanie udostępniona w trakcie kolejnych zdań. Akcja gry będzie się toczyć w szesnastu różnych środowiskach obejmujących m.in. krainy lodowe, lasy, pustynie i niezastąpione w grach fabularnych katakumby. Co ciekawe, w trakcie rozgrywki będziemy mogli również walczyć konno, wykorzystując do tego celu zarówno broń, jak i szeroki arsenał czarów. W trybie gry wieloosobowej w rozgrywce może brać udział do 16 graczy jednocześnie.

Zobacz również:

  • Dragon Age 4 – kiedy premiera? Gameplay, trailer, ciekawostki. Sprawdź, co już wiemy
Sacred w Polsce
Polskim wydawcą gry jest Cenega Poland, a Sacred ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej i będzie dostępny w sklepach prawdopodobnie w maju, w cenie 119,90 zł. Zanim jednak zdecydujecie się na zakup gry zapraszamy do pobrania jej wersji demonstracyjnej i najnowszego, przygotowanego na rynek amerykański, zwiastuna gry.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1777

Zwiastun gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1776


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: