Sacred – wkrótce premiera!

Już niebawem, do sklepów na terenie całego kraju trafi długo oczekiwana gra RPG – 'Sacred'. Tytuł ten zostanie wydany w polskiej, kinowej wersji językowej, a jego premiera przewidziana jest na 28 maja.

'Sacred' jest wciągającą grą fabularną z rozbudowanym trybem rozgrywek wieloosobowych, który pozwala na sieciową zabawę 16 graczom jednocześnie. Gra oferuje ponad 30 różnorodnych misji i ponad 200 mini-zadań - już na samym początku gry, będziemy mieli swobodny dostęp do 70% powierzchni świata gry. Pozostała jego część zostanie udostępniona w trakcie kolejnych zdań. Akcja gry będzie się toczyć w szesnastu różnych środowiskach obejmujących m.in. krainy lodowe, lasy, pustynie i niezastąpione w grach fabularnych katakumby. Co ciekawe, w trakcie rozgrywki będziemy mogli również walczyć konno, wykorzystując do tego celu zarówno broń, jak i szeroki arsenał czarów.

'Sacred' oferuje 6 klas postaci bohaterów, z których każdy posiada własną charakterystykę, styl walki i umiejętności. Klasycy gatunku mogą wybrać standardowe klasy - maga czy leśnego elfa, podczas gdy gracze poszukujący nowych rozwiązań powinni wcielić się w postać gladiatora czy mrocznego elfa. Na prawdziwych rewolucjonistów czekają natomiast Serafini i Wampirzyce, które siłę czerpią z krwi wysysanej wrogom.

Polskim wydawcą gry jest Cenega Poland, a 'Sacred' ukaże się w naszym kraju w polskiej kinowej wersji językowej i będzie dostępny w sklepach od 28 maja br. Cenę gry ustaloną początkowo na 119,90 zł obniżono do 99,90 zł. W ubiegłym tygodniu wydawca zapowiadał również opublikowanie wersji demonstracyjnej polskiej wersji gry, na którą wciąż czekamy. Na razie zapraszamy więc do pobrania angielskiego dema gry.

Pliki do pobrania:

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1777

Zwiastun gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1776

Strona oficjalna:

http://www.ascaron.com/gb/gb_sacred/


Zobacz również