Sagem proponuje drukarki... leczące aromaterapią!

Firma Sagem Communication przedstawiła interesujące urządzenie o nazwie Zen Cube, które przeznaczone do współpracy z drukarkami. Dzięki niemu będziemy mogli w biurze doświadczyć zalet... aromaterapii!

System Zen Cube przeznaczony jest do współpracy z wielofunkcyjnymi drukarkami z rodziny Sagem MF 44&54. Możemy wybierać pomiędzy sześcioma specjalnie dobranymi woniami dostępnymi w trzech grupach - "uspokajającej", "oczyszczającej" i "orzeźwiającej".

Skorzystanie z Zen Cube'a jest bardzo proste - jedyna czynność jaką musimy wykonać to przymocowanie go do kratek wentylacyjnych drukarki. Od tej chwili wraz z każdym wydrukiem w powietrze zostaje "wstrzyknięta" odpowiednia porcja perfum. Ponadto w temperaturze 27 stopni zapachy są stale, powoli uwalniane, co przyczynia się tym samym do - jak można przeczytać w na stronie producenta - "stworzenia nowego nastroju w pracy".

Zen Cube wyceniono na 20 euro (zawiera jeden kartridż, który zakupiony osobno również kosztuje 20 euro). Dostępny jest ponadto kosztujący 80 euro zestaw z pięcioma różnymi zapachami.