Saint Paint Studio 11.1

Zobacz jak wiele rzeczy możesz zrobić ze swoimi zdjęciami wakacyjnymi - od prostej edycji do przygotowania pełnych animacji. To wszystko otrzymasz w jednym programie graficznym, który możesz testować za darmo przez 30 dni.

Saint Paint Studio 11.1
Pakiet graficzny pozwala na tworzenie i edycję obrazów w skali barw True Colour, 256, 16 oraz monochromatycznych grafik i animacji. Dodatkowo dostępna jest możliwość prostej edycji plików AVI. Program oferuje funkcje, które przydają się w codziennej pracy biurowej i zastosowaniach domowych i co najważniejsze nie jest wymagana dobra znajomość pakietów graficznych. Aplikacja obsługuje formaty BMP, JPG, GIF, ICO, CUR, AVI, TIF, TGA, PNG, PCX, WBMP, SPS.

Narzędzie świetnie nadaje się jako edytor zdjęć umieszczanych później na stronach internetowych, narzędzie do fotoretuszu (redukcja efektu czerwonych oczu, wyostrzanie zdjęć oraz pełna obsługa drukowania odbitek). Można je również wykorzystywać do tworzenia animacji GIF i AVI. Obrazki źródłowe mogą być różnych rozmiarów i korzystać z różnej głębi kolorów, ponieważ program automatycznie dostosuje ich parametry. Efekt końcowy można obejrzeć za pomocą przycisków odtwarzania. Aplikacja zawiera narzędzia znane z innych edytorów, a doświadczeni użytkownicy docenią standardowe skróty klawiszowe.

Program można testować przez 30 dni. Aplikacja w pełnej wersji kosztuje 39,99 USD. Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.