Saints Row 2 konkurencją dla GTA IV?

Ten rok zapowiada się dla graczy bardzo ciekawie. Wielkimi krokami zbliża się premiera dwóch gier utrzymanych w bardzo podobnym klimacie. Chodzi o Saits Row 2 oraz Grand Theft Auto 4. Która z nich wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji?

Pierwsza część Saints Row okazała się być dla wydawcy sporym sukcesem. Należy jednak zauważyć, że w owym czasie gra ta nie miała na rynku dostatecznie dobrej konkurencji. Inaczej będzie w przypadku premiery drugiej części tego tytułu. Na ten sam okres zapowiedziana jest bowiem premiera GTA IV.

Saints Row 2 konkurencją dla GTA IV?

Jednak zdaniem przedstawiciela Volition, ukazanie się konkurenta nie stanowi problemu. Gdyby bowiem gra nie była w stanie rywalizować z GTA IV, wtedy jej premiera zostałaby najprawdopodobniej odłożona na późniejszy termin.

Podobno Saits Row 2 ma się charakteryzować niespotykanym dotąd realizmem rozgrywki oraz niezapomnianą fabułą. Jednym słowem, gra ma być tym o czym gracze marzą od dłuższego czasu.

Na zakończenie warto podkreślić, że oba tytuły ukażą się na te same platformy, czyli PlayStation 3 oraz Xboxa 360. Rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie...