Saints Row 2 konkurencją dla GTA IV?

Ten rok zapowiada się dla graczy bardzo ciekawie. Wielkimi krokami zbliża się premiera dwóch gier utrzymanych w bardzo podobnym klimacie. Chodzi o Saits Row 2 oraz Grand Theft Auto 4. Która z nich wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji?

Pierwsza część Saints Row okazała się być dla wydawcy sporym sukcesem. Należy jednak zauważyć, że w owym czasie gra ta nie miała na rynku dostatecznie dobrej konkurencji. Inaczej będzie w przypadku premiery drugiej części tego tytułu. Na ten sam okres zapowiedziana jest bowiem premiera GTA IV.

Jednak zdaniem przedstawiciela Volition, ukazanie się konkurenta nie stanowi problemu. Gdyby bowiem gra nie była w stanie rywalizować z GTA IV, wtedy jej premiera zostałaby najprawdopodobniej odłożona na późniejszy termin.

Podobno Saits Row 2 ma się charakteryzować niespotykanym dotąd realizmem rozgrywki oraz niezapomnianą fabułą. Jednym słowem, gra ma być tym o czym gracze marzą od dłuższego czasu.

Na zakończenie warto podkreślić, że oba tytuły ukażą się na te same platformy, czyli PlayStation 3 oraz Xboxa 360. Rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie...


Zobacz również