Salonowe pogawędki

Internetowa kawiarenka - wspólne przedsięwzięcie Wirtualnej Polski i tygodnika Wprost - do której co tydzień są zapraszane osobistości życia publicznego, w najbliższą środę będzie gościć Lecha Wałęsę.

W najbliższą środę (29.12.1999 r.) o godz. 18.00 na pytania internautów będzie odpowiadał Lech Wałęsa. Gospodarzami internetowej debaty ma być Wirtualna Polska i tygodnik Wprost. Wszyscy chętni zapraszani są pod adres debata.wp.pl lub cafe.wprost.pl/gosccafe. Rozmowę poprowadzi redaktor Aleksander Kropiwnicki (moderator), do którego trafią pytania, zadawane przez Internet.

Pytania można nadsyłać przed rozpoczęciem debaty i w czasie jej trwania. Internetowi rozmówcy będą mogli obserwować dyskusję, śledzić pytania i odpowiedzi. Zapis rozmowy będzie dostępny po debacie na stronach Cafe Wprost i Wirtualnej Polski, zostanie także opublikowany w postaci wywiadu z zaproszonym gościem na łamach tygodnika Wprost w dodatku "Intermedia".

Dotychczas w cotygodniowych debatach organizowanych przez Wprost i WP uczestniczyły takie osoby, jak Bronisław Geremek, Hanna Suchocka, Paweł Piskorski, Grzegorz Borowski, Jerzy Kisielewski, Tomasz Wołek, Michał Listkiewicz i ks. Jan Twardowski.

Więcej informacji: debata.wp.pl