Sam & Max: Sezon 1 na rynku

Na polski rynek trafiła długo oczekiwana gra przygodowa Sam & Max: Sezon 1. Tytuł z Wojciechem Mannem i Jarosławem Boberkiem w rolach głównych na zachodzie został okrzyknięty jako nadzieja na powrót gatunku. Warto sprawdzić osobiście!

Sam & Max: Sezon 1 to kompletne wydanie sześciu odcinków, które złożyły się na pierwszą część perypetii niezwykłej pary detektywów - ubranego w garnitur psa Sama i zwariowanego królika Maxa. Gra należy do gatunku przygodówek point & click.

Sam & Max: Sezon 1 na rynku

Dzięki Sam & Max: Sezon 1 gracze mogą spotkać znane z klasycznych produkcji postacie w zupełnie nowej oprawie. Autorzy zapowiadają jednak, że wprowadzone zmiany nie dotknęły najważniejszych elementów tytułu - zabawnych dialogów czy pełnego niespodzianek scenariusza.

CD Projekt zapewnia, że rodzima wersja językowa jest co najmniej równie zabawna, jak wersja oryginalna. Gracze odnajdują w grze mnóstwo aluzji do znanych postaci polskiej polityki i show-biznesu. Wśród osób użyczających głosów w polskim dubbingu znaleźli się m.in. Wojciech Mann, który wcieli się w postać psa Sama oraz Jarosław Boberek, podkładający głos do postaci Maxa.

Gra Sam & Max: Sezon 1 dostępna jest od dziś w polskiej oraz angielskiej wersji językowej, w atrakcyjnej cenie 79,90 złotych.