Sam Raimi reżyserem World of Warcraft

Reżyser kinowego klasyka "Martwe Zło" oraz kasowej trylogii "Spiderman" został wybrany na reżysera filmu World of Warcraft opartego o protoplastę gatunku MMORPG. Produkcją filmu zajmie się Charles Roven, który ostatniego lata wprowadził na ekrany kin absolutny hit Batman: Mroczny Rycerz.

Blizzard Entertainment i Legendary Pictures poinformowały o znalezieniu odpowiedniego reżysera do kinowej adaptacji World of Warcraft. Oba koncerny zapowiedziały przy tym, że jest to decyzja ostateczna.

"Praca z Raimim zapewni Legendary poparcie w zatrudnieniu najwyższej klasy, światowych twórców filmowych˛ powiedział Thomas Tull" z Blizzarda. "Pasja Sama związana z grą jest niewiarygodna i dzięki temu jesteśmy pewni, że stworzy niesamowity film." - dodał.

"World of Warcraft to fantastyczna i pełna akcji historia" - powiedział nowo wybrany reżyser. "Jestem podekscytowany możliwością pracy w tak dynamicznym zespole produkcyjnym. Naszym celem jest pokazać wspaniałą historię z WoWa na wielkim ekranie."

Produkcją filmu zajmie się Charles Roven, który ostatniego lata wprowadził na ekrany kin absolutny hit Batman: Mroczny Rycerz oraz - znacznie wcześniej - klasyk sci-fi "12 Małp".

Sprawdź, jak kupić nawigację i zobacz najlepsze modele w Rankingu PC Worlda!

Promocyjne ceny nawigacji GPS w Sklepie idg.pl