Samochód przez Sieć

Internetowy salon www.mojeauto.pl sprzedał już blisko 500 samochodów.

Liczba nowych samochodów, kupionych za pośrednictwem internetowego salonu www.mojeauto.pl, prowadzonego przez firmę Internet Service, zbliżyła się do 500. Serwis, za pośrednictwem którego klient może wyszukać interesujący go model samochodu, a później przeprowadzić negocjacje handlowe, powstał w maju ub.r., natomiast już miesiąc później przeprowadzono pierwsze transakcje. Zasada działania jest prosta. Klient, posługując się wygodnymi w użyciu menu, określa interesującą go markę i typ samochodu, podaje rodzaj wyposażenia, jakie ma znaleźć się w aucie, po czym system wyszukuje odpowiednią ofertę.

Kiedy proponowany samochód i pozostałe szczegóły odpowiadają klientowi, trafia do niego informacja, w którym salonie samochodowym znajduje się interesujący go pojazd. Kupno samochodu odbywa się już w sposób tradycyjny, czyli transakcja i przekazanie pieniędzy następuje w salonie samochodowym.

Oprócz możliwości kupienia samochodu, klient dysponuje usługami dodatkowymi, na razie w postaci możliwości ubiegania się o kredyt celowy w firmie Lukas SA. Wkrótce zostanie udostępniona opcja wynajdywania firmy ubezpieczeniowej, oferującej ubezpieczenie najbardziej korzystne dla danego klienta. Dodatkiem w stosunku do głównych elementów witryny są także motowieści i motoryzacyjne żółte strony.

Więcej informacji:

www.mojeauto.pl