Samozatrudnienie

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to często... wymóg pracodawcy. Dobry program księgowy ma wtedy kluczowe znaczenie.

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to często... wymóg pracodawcy. Dobry program księgowy ma wtedy kluczowe znaczenie.

Samozatrudnienie
Rosnące koszty pracy sprawiają, że coraz więcej pracodawców wymaga od podwładnych tzw. samozatrudnienia, czyli świadczenia usług na zasadzie działalności gospodarczej. Za pomocą aplikacji można prowadzić pełną księgowość małej firmy (księga podatkowa lub ewidencja przychodów), ewidencję zakupów i sprzedaży VAT, drukować deklaracje podatkowe i formularze ZUS-u. Aplikacja zawiera moduł wystawiania faktur, umożliwia naliczanie tzw. kilometrówki. Dodatkowo program pozwala na kontrolowanie wydatków i płatności, a opcje ewidencjonowania transakcji z klientami przypominają niemal miniaturowy CRM.

Drukowanie i aktualizacje

Samozatrudnienie
W programie znaleźć można wiele drobnych a przydatnych opcji, jak chociażby drukowanie przelewów z wykorzystaniem gotowych blankietów lub na czystej kartce papieru. Co prawda, w epoce bankowości internetowej coraz rzadziej uruchamiamy przelew w okienku bankowym, ale w sytuacjach awaryjnych i taka opcja okazuje się przydatna.

Taki program, jak Samozatrudnienie, musi być regularnie uaktualniany, przepisy podatkowe, wzory dokumentów i formularzy zmieniają się w naszym kraju praktycznie co rok. Wraz z zakupem aplikacji użytkownik nabywa również prawo do bezpłatnych aktualizacji produktu przez rok. W kolejnych latach koszt wznowienia to 30 procent ceny programu.

Informacjehttp://www.samozatrudnienie.pl

Cena 180 zł