Samsung GALAXY Altius to "inteligentny" zegarek wspierający GSM

Z opublikowanych przez blog Techkiddy zrzutów ekranu wynika, że pojawiające się we wcześniejszych spekulacjach urządzenie o kodowej nazwie Samsung Galaxy Altius może być "inteligentnym" zegarkiem.

W styczniu w serwisie SamMobile pojawiły się doniesienia, że następny flagowy smartfon Samsunga z serii Galaxy S (czyli Galaxy S IV) nosi kodowe oznaczenie Altius. Na łamach bloga Techkiddy opublikowane zostały jednak zrzuty ekranu (poniżej prezentujemy dwa z nich), które sugerują, że prawdopodobnie wcale nie chodzi tutaj o smartfon, lecz "inteligentny" zegarek:

Samsung Altius

Samsung Altius

Samsung Altius

Samsung Altius

Przyglądając się tym screenshotom uwagę przykuwają umieszczone w lewym górnym roku trzy litery "SKT", które najprawdopodobniej są skrótem od nazwy koreańskiego operatora SK Telecom. Oznacza to więc, że nowy gadżet Samsunga nie tylko będzie towarzyszem komunikującego się z nim smartfona, ale również będzie mógł samodzielnie pozwalać na korzystanie z mobilnej sieci.

Na koniec warto przypomnieć, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuję, że nad "inteligentnym" zegarkiem pracuje również firma Apple, która podobno zaangażowała w ten projekt zespół składający się aż ze 100 osób.

__________________

Mam nadzieję, że za jakiś czas nie będziemy świadkami żenujących sądowych potyczek pomiędzy Samsungiem i Apple dotyczących patentów związanych z ich najnowszymi gadżetami.


Zobacz również