Samsung GALAXY Young i GALAXY Fame: niespodzianka dla młodzieży

Samsung wprowadził do oferty dwa nowe smartfony - modele GALAXY Young i GALAXY Fame. Oba przeznaczone są przede wszystkim dla młodszej generacji mobilnych użytkowników.

Samsung GALAXY Young (po lewej stronie na zdjęciu) dostępny jest w czterech kolorach (białym, niebieskim, czerwonym i srebrnym), natomiast GALAXY Fame (po prawej stronie) w dwóch (białym i niebieskim). Oba korzystają z 1-gigahercowych procesorów, 4 GB wewnętrznej pamięci, modułów WiFi oraz baterii o pojemności 1300 mAh. Oferują ponadto do dyspozycji użytkowników takie rozwiązania jak Samsung Game Hub Lite, Samsung ChatON, Samsung S Cloud/Dropbox (tylko model Young), Samsung Apps i mechanizm wykrywania ruchu Motion UI pozwalający na skorzystanie z funkcji Smart Alert, Shake to update i Turn over to mute.

Smartfony pracują pod kontrolą systemu Android 4.1 (Jelly Bean) z nakładką TouchWiz. Różnią się od siebie przede wszystkim ilością oferowanej pamięci RAM, wielkością ekranu oraz modułem NFC (dostępny opcjonalnie w przypadku modelu Fame). Co interesujące, mają też być wprowadzone na rynek w wersjach pozwalających na skorzystanie z dwóch kart SIM.

Specyfikację obu urządzeń przedstawia poniższa tabela:

Specyfikacja: Samsung GALAXY Young i GALAXY Fame

Specyfikacja: Samsung GALAXY Young i GALAXY Fame

Niestety Samsung nie poinformował, kiedy urządzenia trafią do sprzedaży. Nie wiemy też ile będą kosztowały.


Zobacz również