Samsung Galaxy A20s oficjalnie potwierdzony

Prawie dokładnie miesiąc temu Samsung zaanonsował Galaxy A50s oraz A30s. Teraz potwierdził kolejny model w serii Galaxy A - A20s.

Jak na razie wszelkie informacje na temat tego modelu mamy ze strony Samsunga, na której umieszczono infografikę - widzisz ją poniżej. Pokazuje nie tylko pełną specyfikację telefonu, ale również cztery warianty kolorystyczne. Nie podano dokładnego modelu procesora, wiemy tylko, że będzie ośmiordzeniowy i taktowany na 1,8 GHz, a w zależności od wariantu otrzyma 3 lub 4GB RAM do dyspozycji. Będą także dostępne dwa warianty pamięci - 32 i 64GB, a dzięki wejściu na karty microSD będzie można zwiększyć ilość miejsca do 512GB. Całość zasila pojemna bateria 4000 mAh.

Samsung Galaxy A20s oficjalnie potwierdzony

Podobnie jak A50s oraz A30s, także Galaxy A20s wyposażono w wyświetlacz Infinity-V, którego wielkość to 6,5". Jakość wyświetlanego obrazu to HD+. Notch w kształcie łzy to miejsce na obiektyw aparatu przedniego 8 Mpix, a z tyłu mamy trzy obiektywy - 13 Mpix + 8 Mpix + 5 Mpix. Jak pokazuje to grafika, obudowa ma błyszczące wykończenie, a rozmiary urządzenia to 163,3 x 77,5 x 8,0 mm.

Niestety, wraz z ujawnieniem powyższej grafiki nie podano daty globalnej premiery urządzenia, ani jego sugerowanej ceny.