Samsung Galaxy A21s - tani smartfon z ogromnym akumulatorem

Wszystko wskazuje na to, że era smartfonów Samsunga z małymi bateriami minęła bezpowrotnie.

Samsung systematycznie od 2019 roku wprowadza na rynek nowe smartfony, które charakteryzują się znacznie pojemniejszymi bateriami od swoich poprzedników. Koreańczycy wzięli sobie do serca informacje od klientów, którzy narzekali na zbyt szybkie rozładowywanie się smartfonów.

Samsung Galaxy A21s - tani smartfon z ogromnym akumulatorem

Źródło: samsung.com

Obecnie Samsung umieszcza akumulatory o pojemności grubo powyżej 4500 mAh w prawie każdym budżetowym urządzeniu. Na niewiele mniejsze akumulatory mogą liczyć flagowe smartfony.

Zobacz również:

  • Rekordowy kwartał Samsunga, mimo spadku przychodów
  • Najpopularniejsze smartfony 2020. Sporo Samsungów, ale wygrywa Apple
  • Atrakcyjne wyprzedaże w Mall.pl - sprawdzamy najlepsze promocje

Najnowsze informacje wskazują, że nadchodzących Galaxy A21s, który będzie budżetową konstrukcją zaoferuje spory akumulator o pojemności 5000 mAh.

Od pewnego czasu wiadomo, że Samsung pracuje nad budżetowym telefonem komórkowym o numerze modelu SM-A217F. Urządzenie najprawdopodobniej otrzyma nazwę handlową Samsung Galaxy A21s. Smartfon pojawi się w sklepach jeszcze w tym roku i sprzedawany będzie w kilku wariantach kolorystycznych. Galaxy A21s kupimy między innymi w czarnej, białej, niebieskiej lub czerwonej wersji kolorystycznej.

Smartfon zaoferuje także modny ostatnimi czasy obiektyw do zdjeć makro o niewielkiej rozdzielczości 2 MP.

Holenderski portal GalaxyClub dotarł do nowych informacji na temat nadchodzącego smartfona z Korei. Dowiedzieliśmy się właśnie, jaka bateria zostanie zastosowana w nadchodzącym modelu. Ogniwo zasilające o numerze modelu EB-BA271ABY został odnalezione w bazie danych SafetyKorea. Wpis dotyczący baterii został umieszczony również na rosyjskiej stronie internetowej Naviglon.

Bateria posiada pojemność 5000 mAh. Samsung przyzwyczaja nas do stosowania pojemnych akumulatorów od czasu prezentacji modeli z rodziny Galaxy M w zeszłym roku. Wszystkie tegoroczne modele od najtańszych smartfonów Galaxy A, aż po najdroższego Samsunga Galaxy S20 Ultra posiadają niezwykle pojemne baterie.

W chwili obecnej brakuje dodatkowych informacji na temat nadchodzącego smartfona z niższej półki cenowej. Do sieci wyciekł model europejski. Możliwe, że zadebiutuje on na starym kontynencie razem z nieco droższymi Galaxy A31 i Galaxy A41.

Źródło: sammobile.com