Samsung Galaxy A21s - wyciekają zdjęcia i wyniki testów syntetycznych

Samsung szykuje odświeżoną wersję swojego hitu sprzedażowego. Co zaoferuje przystępny cenowo smartfon w wersji na 2020 rok.

Samsung stopniowo odświeża coraz tańsze urządzenia. Po modelach Galaxy A71, Galaxy A51 i Galaxy A41 nadszedł czas na tańszego Galaxy A21/A21s.

Samsung Galaxy A21s - wyciekają zdjęcia i wyniki testów syntetycznych

Źródło: Evan Blass via Patreon

Samsung Galaxy A20 był jednym z dziesięciu najlepiej sprzedających się smartfonów 2019 roku. Koreańczycy przygotowuje się właśnie do premiery jego następcy. Czy urządzenie będzie miało szanse powtórzyć wyniki sprzedażowe poprzednika?

Zobacz również:

  • Zegarki Samsung Galaxy Watch 4 na nowych filmach!
  • Android 12 - nowości, funkcje, data premiery, kompatybilność [27.07.2021]

Wygląd Samsunga Galaxy A21 poznaliśmy dzięki renderom zamieszczonym w sieci przez Evan'a Blass'a. Smartfon charakteryzuje się dużą jak na 2020 rok dolną ramką pod ekranem oraz wyświetlaczem z aparatem umieszczonym w górnym lewym rogu. Podbródek na dole wskazuje, że smartfon zaoferuje wyświetlacz typu IPS LCD.

Z tyłu urządzenia znajdziemy aparat główny składający się aż z czterech obiektywów. Przypominamy, że Galaxy A20 posiada "zaledwie" dwa aparaty na pleckach. Nie zabrakło także czytnika linii papilarnych umieszczono w górnej części obudowy nieopodal obudowy obiektywów.

Samsung Galaxy A21 podobnie, jak inni przedstawiciele rodziny Galaxy A na 2020 rok zaoferuje aparat szerokokątny, ultraszerokokątny oraz dwie pomocnicze matryce - makro i czujnik głębi. Aparat główny zaoferuje rozdzielczość 13 MP. Obiektyw ultraszerokokątny wykona fotografie w 5 MP.

Warto zauważyć, że urządzenie zaoferuje gniazdo słuchawkowe Jack na dolnej krawędzi.

Dodatkowo portal galaxyclub.nl ujawnił specyfikację techniczną nadchodzącego Samsunga Galaxy A21s, który będzie jednym z wariantów Galaxy A21 dostępnym w europie.

Smartfon o numerze modelu SM-A217F zaoferuje spory akumulator o pojemności 5000 mAh. Za wydajność odpowiadać będzie nowy procesor Samsung Exynos 850 wspomagany przez 3 GB pamięci operacyjnej. Urządzenie pracować będzie pod kontrolą Androida 10 z nakładką One UI.

Samsung Galaxy A21s został przetestowany w popularnym teście syntetycznym Geekbench 5. Smartfon uzyskał 183 punkty w teście jednowątkowym oraz 1074 punkty w teście wielowątkowym. Oznacza to, że Exynos 850 posiada wydajność porównywalną do Exynos'a 7885 z modelu Galaxy A20s.

Samsung Galaxy A21s - wyciekają zdjęcia i wyniki testów syntetycznych

Źródło: galaxyclub.nl

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy A20s.

Źródło: galaxyclub.nl, androidauthority.com