Samsung Galaxy A21s - wyciekają zdjęcia i wyniki testów syntetycznych

Samsung szykuje odświeżoną wersję swojego hitu sprzedażowego. Co zaoferuje przystępny cenowo smartfon w wersji na 2020 rok.

Samsung stopniowo odświeża coraz tańsze urządzenia. Po modelach Galaxy A71, Galaxy A51 i Galaxy A41 nadszedł czas na tańszego Galaxy A21/A21s.

Samsung Galaxy A21s - wyciekają zdjęcia i wyniki testów syntetycznych

Źródło: Evan Blass via Patreon

Samsung Galaxy A20 był jednym z dziesięciu najlepiej sprzedających się smartfonów 2019 roku. Koreańczycy przygotowuje się właśnie do premiery jego następcy. Czy urządzenie będzie miało szanse powtórzyć wyniki sprzedażowe poprzednika?

Wygląd Samsunga Galaxy A21 poznaliśmy dzięki renderom zamieszczonym w sieci przez Evan'a Blass'a. Smartfon charakteryzuje się dużą jak na 2020 rok dolną ramką pod ekranem oraz wyświetlaczem z aparatem umieszczonym w górnym lewym rogu. Podbródek na dole wskazuje, że smartfon zaoferuje wyświetlacz typu IPS LCD.

Z tyłu urządzenia znajdziemy aparat główny składający się aż z czterech obiektywów. Przypominamy, że Galaxy A20 posiada "zaledwie" dwa aparaty na pleckach. Nie zabrakło także czytnika linii papilarnych umieszczono w górnej części obudowy nieopodal obudowy obiektywów.

Samsung Galaxy A21 podobnie, jak inni przedstawiciele rodziny Galaxy A na 2020 rok zaoferuje aparat szerokokątny, ultraszerokokątny oraz dwie pomocnicze matryce - makro i czujnik głębi. Aparat główny zaoferuje rozdzielczość 13 MP. Obiektyw ultraszerokokątny wykona fotografie w 5 MP.

Warto zauważyć, że urządzenie zaoferuje gniazdo słuchawkowe Jack na dolnej krawędzi.

Dodatkowo portal galaxyclub.nl ujawnił specyfikację techniczną nadchodzącego Samsunga Galaxy A21s, który będzie jednym z wariantów Galaxy A21 dostępnym w europie.

Smartfon o numerze modelu SM-A217F zaoferuje spory akumulator o pojemności 5000 mAh. Za wydajność odpowiadać będzie nowy procesor Samsung Exynos 850 wspomagany przez 3 GB pamięci operacyjnej. Urządzenie pracować będzie pod kontrolą Androida 10 z nakładką One UI.

Samsung Galaxy A21s został przetestowany w popularnym teście syntetycznym Geekbench 5. Smartfon uzyskał 183 punkty w teście jednowątkowym oraz 1074 punkty w teście wielowątkowym. Oznacza to, że Exynos 850 posiada wydajność porównywalną do Exynos'a 7885 z modelu Galaxy A20s.

Samsung Galaxy A21s - wyciekają zdjęcia i wyniki testów syntetycznych

Źródło: galaxyclub.nl

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy A20s.

Źródło: galaxyclub.nl, androidauthority.com