Samsung Galaxy A31 - poznaliśmy wersje kolorystyczne

Właśnie dowiedzieliśmy się w jakich kolorach sprzedawany będzie Galaxy A31.

Seria Galaxy A na przestrzeni ostatnich pięciu lat istnienia na rynku znacznie się rozrosła. Tegoroczna linia Galaxy A 2019 liczy grubo ponad dziesięć modeli i wszystko wskazuje na to, że przyszłoroczna seria Galaxy A 2020 również składać się będzie z wielu urządzeń.

Samsung Galaxy A31 - poznaliśmy wersje kolorystyczne

Źródło: samsung.com

Smartfony Samsung Galaxy A kierowane są do klientów, którzy pragną kupić ciekawy i wydajny telefon w niskiej cenie. Linia składa się z wielu urządzeń od najtańszych modeli A10 i A20, aż po Galaxy A90, który kosztuje niemalże tyle, co Galaxy S10e.

Samsung Galaxy A31 będzie jednym z przyszłorocznych modeli z serii Galaxy A 2020. Jak sama nazwa wskazuje Galaxy A31 będzie bezpośrednim następcą modeli Galaxy A30 oraz Galaxy A30s, które zostały zaprezentowane w tym roku. O urządzenie nie wiemy jeszcze zbyt wiele, ale wiadomo już w jakich wariantach kolorystycznych pojawi się ono na półkach sklepowych.

Przystępny cenowo Galaxy A31 sprzedawany ma być w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i czerwonej. Poprzednik - model Galaxy A30 sprzedawany jest w czterech kolorach - czarnym, białym, czerwonym oraz niedostępnym w Galaxy A31 niebieskim. Możliwe jest, że jakiś czas po premierze Samsung wprowadzi do sprzedaży Galaxy A31 w nowych wariantach kolorystycznych. Koreańczycy lubią dodawać nowe kolory jakiś czas po wprowadzeniu urządzenia na rynek, aby pobudzić nieco jego sprzedaż.

Źródło: sammobile.com