Samsung Galaxy A71 - w sieci pojawiły się pierwsze wizualizacje

W sieci pojawił się przyszłoroczny Galaxy A71 w pełnej krasie. Wśród nowości projekt aparatu i wyświetlacz rodem z Galaxy Note 10


Samsung Galaxy A71 pojawił się w serii renderów CAD o wysokiej rozdzielczości, które rzekomo oparte są na specyfikacji pochodzącej ze sprawdzonego źródła i przedstawiają urządzenie w takim stanie, w jakim ma zostać oficjalnie zaprezentowane. Informacje zostały przekazane przez @OnLeaks za pośrednictwem CashKaro i sugerują, że nowy model ze średniej półki zaoferuje konfigurację aparatu głównego w kształcie litery L. Podobne informacje pojawiały się w przypadku nieco niżej pozycjonowanego modelu Galaxy A51.

Samsung Galaxy A71 - w sieci pojawiły się pierwsze wizualizacje

Wyświetlacz Infinity-O Display oraz kamerą w kształcie litery L

Zgodnie z tym, co przedstawione jest na renderach Galaxy A71 będzie miał rozmiary niemalże identyczne, jak poprzednie modele Galaxy A70 oraz Galaxy A70s. Smartfon ma mieć 163,5 mm wysokości, 76 mm szerokości oraz 7,9 mm grubości bez wystającego aparatu. Telefon nadal cechować ma się dużym wyświetlaczem AMOLED o przekątnej 6,7 cala, który pokryty będzie szkłem 2,5D. Możliwe, że Samsung zrezygnuje ze stosowania wyświetlacza Infinity-V na rzecz nowszej konstrukcji Infinity-O, która znana jest z flagowych modeli Galaxy Note 10. Dzięki temu zabiegowi urządzenie posiadać będzie wyświetlacz z kamerką do selfie umieszczoną centralnie w górnej części panelu.

Samsung Galaxy A71 - w sieci pojawiły się pierwsze wizualizacje

Źródło: cashkaro.com

Samsung Galaxy A71 może być jednym z kolejnych przedstawicieli serii Galaxy A na 2020 rok. Wszystkie informacje wskazują na to, że Samsung zastosuje konstrukcję aparatu w kształcie litery L. Galaxy A71 ma mieć trzy pionowo ustawione kamery tyle w połączeniu z czwartym obiektywem oraz diodą doświetlając wykonaną w technologii LED.

{{z:323542}

W chwili obecnej nie znamy specyfikacji technicznej niecodziennego modułu aparatu. Podstawowe modele Galaxy A70 oraz Galaxy A70s posiadają odpowiednio 32 MP i 64 MP sensory. Możliwe, że Galaxy A71 otrzyma 108 MP matrycę ISOCELL Bright HMX.

Samsung Galaxy A71 - w sieci pojawiły się pierwsze wizualizacje

Źródło: cashkaro.com

Procesor, pamięć, system

Wiele wskazuje na to, że Samsung zastosuje autorski układ Exynos 980, który został zaprezentowany we wrześniu. W sieci pojawiły się przecieki, które przedstawiały model Galaxy A71 z obsługą sieci 5G, a jak wiemy Exynos 980 posiada obsługę modemów 5G. Urządzenie powinno posiadać 128 GB wbudowanej pamięci masowej i 6 GB lub 8 GB pamięci operacyjnej RAM. Spodziewamy się, że Galaxy A71 zadebiutuje w kilku wariantach kolorystycznych: srebrnym, czarnym, niebieskim oraz różowym. Urządzenie ma zadebiutować w pierwszym kwartale 2020 roku niedługo po oficjalnej prezentacji smartfonów z serii Galaxy S11. Systemem operacyjnym będzie Android 10 z One UI 2.0.

Więcej informacji o Samsung Galaxy S11 znajduje się tutaj.

Źródło: sammobile.com