Samsung Galaxy Alpha, niedoszły konkurent Apple iPhone'a 6, w przedsprzedaży w Polsce

Samsung rozpoczął promocyjną przedsprzedaż najnowszego modelu smartfona Samsung GALAXY Alpha. Urządzenie wraz z Gear 2 Neo możemy kupić za 2699 zł.

W połowie sierpnia Samsung zaprezentował smartfon Galaxy Alpha, który wcześniej niesłusznie okrzyknięty został konkurentem iPhone'a 6. Z czasem okazało się bowiem, że z rywalizacji tej wyklucza go przede wszystkim ekran, który co prawda oferuje 4,7-calową przekątną (wszystko na to wskazuje, że tej wielkości ekran zaoferuje także iPhone 6), lecz niestety idzie ona w parze z niewielką jak na obecne standardy rozdzielczością wynoszącą 720 x 1280 pikseli (312 ppi).

Urządzenie wyróżnia ponadto 8-rdzeniowy procesor oraz przykuwający wzrok design: smukła konstrukcja (grubość Galaxy Alpha wynosi zaledwie 7 mm), metalowa ramka i miękka tylna część obudowy.

Zobacz również:

  • Samsung Galaxy S22 - cena, data premiery, specyfikacja [22.09.2021]

Galaxy Alpha w przedsprzedaży

Dzisiaj dowiadujemy się oficjalnie, że właśnie rusza przedsprzedaż Galaxy Alpha. W zestawie ze smartwatchem Gear 2 Neo można go będzie kupić za 2699 zł. Z oferty tej będziemy mogli skorzystać do 25 września. Dzień później smartfon trafić ma na półki sklepowe.