Samsung Galaxy Buds 2 - nowe słuchawki TWS specjalnie dla Galaxy S21

Koreańczycy pracują nad nowymi słuchawkami. Prawdopodobnie otrzymamy je w przedsprzedaży razem z Samsungiem Galaxy S21.

Najnowsze plotki wskazują, że Samsung ponownie ma zamiar wrócić do dołączania drogocennych gadżetów w przedsprzedaży swoich flagowców. Nadchodzące modele z rodziny Galaxy S21 mają być oferowane wraz z nowymi słuchawkami bezprzewodowymi Galaxy Buds 2, które w sieci nazywane są także Galaxy Buds Pro.

Galaxy Buds Live
Źródło: techadvisor.co.uk

Galaxy Buds Live

Źródło: techadvisor.co.uk

Słuchawki Galaxy Buds Pro otrzymały już certyfikat w Indonezji. Stosowne dokumenty wydano 27 listopada 2020 roku. Wynika z nich, że etui ładujące zaoferuje akumulator o sporej pojemności 472 mAh.

Dodatkowo portal Sammobile dodaje, że Samsung odejdzie od kontrowersyjnej obudowy w kształcie fasoli. Galaxy Buds 2/Pro mają wyglądać podobnie do pierwszej generacji Galaxy Buds. Na pokładzie ponownie znajdziemy tryb ANC (aktywnej redukcji hałasu z otoczenia). Samsung ma popracować nad ulepszeniem trybu ambient - przepuszczającego do użytkownika dźwięki z otoczenia za pośrednictwem systemu mikrofonów.

W chwili obecnej nie wiemy czy Galaxy Buds 2/Pro zastąpią w sprzedaży Galaxy Buds Live. Możliwe, że będzie to zupełnie nowy produkt w portfolio Samsunga.

Więcej informacji o Samsugu Galaxy S21 znajdziesz tutaj.

Źródło: androidcentral.com