Samsung Galaxy Buds Live już prawie oficjalnie - nowe nagranie w sieci

Do sieci wyciekło nowe nagranie ze słuchawkami Galaxy Buds Live w roli główne. Na krótki wideo potwierdzono obecność systemu ANC.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds Live to najważniejsze akcesorium, jakie zostanie zaprezentowane na nadchodzącym wydarzeniu z cyklu Galaxy Unpacked. Zestaw słuchawkowy True Wireless pojawi się na rynku już 5 sierpnia 2020 roku. Wiemy już, że nowe słuchawki Galaxy Buds Live zaoferują dosyć kontrowersyjny wygląd w kształcie fasoli.

Słuchawki Galaxy Buds Live w kolorze brązowym

Słuchawki Galaxy Buds Live w kolorze brązowym

Według niedawnych przecieków nadchodzące słuchawki Galaxy Buds Live nie będą bezpośrednimi następcami Galaxy Buds+. Oba modele będą sprzedawane równolegle, a model Live będzie wyżej pozycjonowany ze względu na obecność systemu redukcji hałasu z otoczenia - ANC. Na podobny ruch zdecydowało się Apple, które sprzedaje słuchawki AirPods oraz droższe AirPods Pro z ANC.

Samsung Galaxy Buds Live będą pierwszymi słuchawkami koreańskiego producenta z wbudowanym systemem ANC. Obecność tego rozwiązania pozwoli Galaxy Buds Live konkurować bezpośrednio z AirPods Pro czy Sony WF1000XM3.

Za pośrednictwem Twittera w sieci pojawiło się nowe wideo promocyjne, które potwierdza, że Galaxy Buds Live zaoferują funkcję aktywnej redukcji hałasu z otoczenia. Potwierdzono także wersje kolorystyczne nadchodzących słuchawek, które dostępne będą w kolorach takich samych, jak flagowe smartfony z rodziny Galaxy Note 20.

Samsung po raz kolejny przy projektowaniu słuchawek True Wireless postanowił podążać własną ścieżką i nie skopiował wyglądu od konkurencji.

W sieci znajdziemy wiele komentarzy odnośnie wyglądu i ewentualnej wygody podczas korzystania z Galaxy Buds Live. Obecnie obecnie na rynku słuchawki Galaxy Buds i Galaxy Buds+ są jednymi z najwygodniejszymi. Mamy nadzieję, że nie inaczej będzie z nadchodzącymi Galaxy Buds Live.

Zapoznaj się z wszystkimi najważniejszymi informacjami na temat Samsunga Galaxy Note 20.

Sprawdź, ile kosztują słuchawki Samsung Galaxy Buds.

Źródło: gsmarena.com