Samsung Galaxy Buds Live w nowym kolorze na Tydzień Samsunga

Koreańczycy przygotowują się do najnowszej promocji. Podczas Tygodnia Samsunga zakupimy sprzęt w obniżonych cenach. Specjalnie z tej okazji pojawią się także najnowsze słuchawki w limitowanej wersji kolorystycznej.

Samsung Galaxy Buds Live to najnowsze słuchawki koreańskiego producenta, które zadebiutowały na rynku w sierpniu tego roku podczas premiery Samsunga Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20 Ultra (zapoznaj się z naszą recenzją).

Samsung Galaxy Buds Live Mystic Blue 
Źródło: gsmarena.com

Samsung Galaxy Buds Live Mystic Blue

Źródło: gsmarena.com

Pierwotnie "fasolki" (nazwa przyjęła się ze względu na charakterystyczny kształt obudowy) dostępne były w trzech kolorach zgodnych z wersjami kolorystycznymi flagowego Note'a - Mystic Bronze, Mystic Black oraz Mystic White.

W przyszłym tygodniu na rynku pojawią się słuchawki Galaxy Buds Live w zupełnie nowej wersji kolorystycznej. Wariant niebieski - Mystic Blue pojawi się w sprzedaży 26 października 2020 roku specjalnie z okazji Samsung Week - Tygodnia Samsunga.

Tydzień Samsunga to ogólnoeuropejska promocja koreańskiego producenta, która trwać będzie od 26 października do 1 listopada. Z tej okazji Samsung przygotował rabaty na wybrany sprzęt oraz zdecydował się na wprowadzenie na rynek limitowanych słuchawek Buds Live.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds Live w kolorze Mystic Blue dostępne będą tylko i wyłącznie na stronie producenta oraz w autoryzowanych sklepach Samsung Brand Store. Cena detaliczna została ustalona na poziomie 849 zł. Oznacza to, że limitowane edycja kosztuje tyle samo, co pozostałe wersje kolorystyczne.

Samsung przygotował również słuchawki Galaxy Buds Live w kolorze Mystic Red, ale nie wiadomo czy ten wariant kolorystyczny zawita na stary kontynent.

Specjalnie z okazji startującej promocji Samsung przygotował baner promocyjny.

Baner Samsung Week
Źródło: gsmarena.com

Baner Samsung Week

Źródło: gsmarena.com

Wynika z niego, że podczas trwania Tygodnia Samsunga na promocji znajdą się nie tylko urządzenia mobilne, ale także telewizory oraz sprzęt AGD. W chwili obecnej brakuje szczegółowych informacji.

Źródło: gsmarena.com