Samsung Galaxy Buds+ - najnowsze przecieki sugerują obecność szybkiego ładowania i większej baterii

Potwierdzają się informacje na temat większej baterii w słuchawkach Galaxy Buds+. Czym jeszcze zaskoczy nas nowy zestaw słuchawkowy Samsunga?

Na początku grudnia zeszłego roku do sieci przedostała się informacja na temat nadchodzących słuchawek True Wireless od Samsunga. Rzekomo Koreańczycy mieli szykować odpowiedź na słuchawki AirPods Pro od Apple z aktywną redukcją hałasu. Informacja ta szybko została zdementowana. Finalnie słuchawki Galaxy Buds+ mają być bezpośrednimi następcami obecnych od niespełna roku w sprzedaży Galaxy Buds. Oznacza to, że nowy model konkurował będzie z podstawowymi AirPods'ami, a nie ich ulepszoną wersją Pro.

Samsung Galaxy Buds+ - najnowsze przecieki sugerują obecność szybkiego ładowania i większej baterii

Źródło: samsung.com

Teraz do sieci wyciekł arkusz z kompletną specyfikacją techniczną nadchodzących słuchawek Galaxy Buds+ wraz z porównaniem do sprzedanych obecnie Galaxy Buds.

Zobacz również:

Za przeciek odpowiedzialny jest znany w sieci Evan Blass, który już kilkukrotnie informował nas o specyfikacji i funkcjach Samsungów Galaxy S20.

W ostatnim Twittcie Blass pochwalił się specyfikacją techniczną Galaxy Buds+. Co wiemy o nadchodzących słuchawkach Samsunga?

Zdjęcie arkusza potwierdza nasze wcześniejsze przypuszczenia. Słuchawki zaoferują baterię o pojemności 85 mAh w każdej słuchawce, co stanowi dużą poprawę w stosunku do 58 mAh baterii w Galaxy Buds. Dodatkowo etui ładujące również ma nieco pojemniejszy akumulator. Zastosowano ogniowo o pojemności 270 mAh, czyli o 18 mAh większe, niż w Galaxy Buds.

Samsung Galaxy Buds+ - najnowsze przecieki sugerują obecność szybkiego ładowania i większej baterii

Źródło: neowin.net

Zwiększona pojemność baterii została połączona z nowym, szybszym systemem ładowania słuchawek. Samsung deklaruje, że po zaledwie trzech minutach ładowania będziemy w stanie odtwarzać muzykę przez godzinę. Oryginalne Galaxy Buds oferują 100 minut pracy po 15 minutach ładowania.

Specyfikacja donosi, że pomimo niemalże identycznego wyglądu Samsung zmodyfikował zastosowane przetworniki, które mają się przełożyć na jeszcze lepszą jakość dźwięku. Podwoiła się również ilośc mikrofonów.

Co ciekawe słuchawki Galaxy Buds+ zaoferują wsparcie dla Spotify, choć obecnie nie wiemy, jak będzie ono wyglądało. Galaxy Buds+ zyskały też możliwość połączenia z dwoma urządzeniami. Niestety wyżej wymienione ulepszenia spowodowały, że cena detaliczna nowych słuchawek wzrosła o 20 dolarów.

Źródło: neowin.net